بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: به دلیل دیر شروع کردن تمرینات تیم فوتبال ملوان انزلی، این تیم در آغاز […]

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: به دلیل دیر شروع کردن تمرینات تیم فوتبال ملوان انزلی، این تیم در آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور خوب ظاهر نشد.

 

پژمان نوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: متأسفانه تیم فوتبال ملوان انزلی در پنج هفته اول مسابقات لیگ برتر کشور امتیازاتی را از دست داد و این ناشی از نبود تمرین در تعطیلات پایان فصل لیگ بود که امیدواریم بتوانیم در ادامه لیگ برتر این امتیازات را جبران کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه تیم فوتبال ملوان انزلی یکی از تیم‌های پرقدرت فوتبال کشور به شمار می‌رود، افزود: با تمرینات فشرده و بدنسازی منظم انتظار می‌رود تیم فوتبال ملوان در پایان لیگ برتر فوتبال کشور به رتبه بهتری دست یابد تا بتواند رضایت هواداران را جلب کند.

 

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی بیان کرد: امسال تیم فوتبال ملوان انزلی با استفاده از کادر فنی مجرب و بازیکنان توانمند در صدد است خود را در بالای جدول حفظ و بتواند با بازی‌های بسیار خوب دل هواداران انزلی را خوشحال کند.

 

نوری با بیان اینکه تیم فوتبال ملوان انزلی اردوی آماده سازی خود را به مدت ۶ روز در شهرستان‌های اردبیل، نیر و سرعین آغاز کرده است، گفت: این اردو فرصتی بسیار مناسب برای بازیکنان تیم فوتبال ملوان است تا بتوانند در ادامه لیگ برتر فوتبال کشور خوب ظاهر شوند.

 

وی تصریح کرد: شهرستان‌های نیر و سرعین با توجه به آب و هوا و زمین مناسب بهترین مکان برای اردوی تیم‌های ورزشی از جمله اردوی تیم‌های فوتبال لیگ برتری است و بازیکنان تیم از اینکه در این فصل از سال در استان اردبیل اردو زده‌اند بسیار خوشحال هستند چرا که اردبیل هواداران پر شور و شوقی دارد.

 

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی اظهار کرد: در طول اردوی اردبیل علاوه بر تمرینات بدنسازی و تمرین با توپ و تمرینات تاکتیکی دیدار دوستانه‌ای را نیز خواهیم داشت که احتمالا این دیدار روز پنجشنبه در شهرستان نیر برگزار شود و انتخاب حریف تدارکاتی تیم فوتبال ملوان انزلی به عهده کادر فنی تیم است.

 

منبع : تسنیم