انزلی – در پی تخلفات و اهانت تماشاگران تیم ملوان در دو بازی مقابل گسترش فولاد و نفت تهران، این […]

انزلی – در پی تخلفات و اهانت تماشاگران تیم ملوان در دو بازی مقابل گسترش فولاد و نفت تهران، این تیم با رأی کمیته انضباطی محکوم به پرداخت جریمه نقدی شد.


عضو هیئت مدیره ملوان درگفتگو با خبرنگار مهر، با تایید این خبر اظهار کرد: براساس جلسه ای که در سازمان لیگ برگزار شد متاسفانه تیم ملوان به دلیل تخلفات و اهانت تماشاگران در دوبازی مقابل نفت تهران و گسترش فولاد تبریز، به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

محمدرضا بدیعی فر با بیان اینکه مطابق اعلام کمیته انضباطی در صورت تکرار تخلف از سوی تماشاگران، جریمه های سنگین تری اتخاذ خواهد شد تصریح کرد: طی تذکر جدی کمیته انضباطی، در صورت تکرار چنین تخلفاتی در مرحله اول بازی بدون تماشاگر و در مراحل بعد بازی داخلی خارج ار خانه برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه لیدرها می بایست اینگونه موارد را کنترل کنند افزود: تمام لیدرها به باشگاه فراخوانده شده و تذکرات و توجیهات لازم به آنان اعلام خواهد شد.

 

بدیعی فر با تاکید براینکه هر تماشاگر باید خودش را یک لیدر بداند بیان کرد: از هواداران بیش از این انتظار داشتیم  چرا که با پرت کردن بطری آب به سوی بازیکن، نه تنها دردی دوا نمی شود بلکه فرهنگ والای شهروندان انزلی را زیرسوال می برد.

 

تیم ملوان بندر انزلی به دلیل اهانت و فحاشی تماشاگرانش به داور بازی مقابل گسترش فولاد، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال و تخلفات تماشاگران در بازی مقابل نفت تهران به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

 

منبع : مهر