بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: تیم فوتبال ملوان انزلی هفته آینده در ادامه لیگ برتر فوتبال کشور به […]

 

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: تیم فوتبال ملوان انزلی هفته آینده در ادامه لیگ برتر فوتبال کشور به مصاف تیم راه‌آهن تهران می‌رود و ما فقط در این بازی به کسب ۳ امتیاز فکر می‌کنیم.

 

برای کسب ۳ امتیاز به مصاف با تیم فوتبال راه‌آهن می‌رویم

آرش افشین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار کرد: متأسفانه تیم فوتبال ملوان انزلی به دلیل دیر شروع کردن تمرینات در آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور خوب ظاهر نشد و امتیازات زیادی را از دست داد.

 

وی با اشاره به اینکه امسال تیم فوتبال ملوان انزلی با سرمربی‌گری حمید استیلی حرف‌های زیادی را برای گفتن در لیگ برتر فوتبال کشور خواهد داشت، بیان کرد: بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ملوان انزلی هم قسم شده‌اند تا در پایان فصل رضایت هواداران را جلب کنند.

 

بازیکن تیم فوتبال ملوان انزلی تصریح کرد: تیم فوتبال ملوان انزلی با برگزاری اردو در شهرستان‌های نیر، سرعین و اردبیل به دنبال دستیابی به آمادگی بدنی است تا بتوانیم در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور با قدرت ظاهر شویم و هوادارن انزلی را خوشحال کنیم.

 

افشین افزود: هم اکنون بازیکنان تیم فوتبال ملوان انزلی انگیزه مضاعفی برای حضور موفق در لیگ برتر فوتبال کشور پیدا کرده‌اند و با تمام توان در تلاش هستیم امسال تیم ملوان بندر انزلی را به رده بالای جدول لیگ برتر فوتبال کشور برسانیم.

 

وی با اشاره به اینکه استان اردبیل آب و هوای بسیار مناسب و زمین تمرین مجهز دارد، گفت: از اینکه در استان اردبیل اردو زده‌ایم بسیار خوشحالم چرا که این منطقه مکان مناسبی برای برگزاری اردوهای ورزشی و مسابقات تدارکاتی است.

 

منبع : تسنیم