مدافع ملی‌پوش ملوان می‌گوید تمام تلاشش را می‌کند که جایگاه ثابتی در تیم ملی داشته باشد.         […]

مدافع ملی‌پوش ملوان می‌گوید تمام تلاشش را می‌کند که جایگاه ثابتی در تیم ملی داشته باشد.

 

 

 

 

 

محمد‌حسین کنعانی‌زادگان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره حضورش در لیست تیم‌ملی، گفت: در تعطیلات قبل از شروع لیگ پانزدهم در وضعیتی که تیم ملوان سرمربی نداشت، تمریناتم را پیگیری می‌کردم. در اردوی قبلی تیم‌ملی هم شرایط بدنی خوبی داشتم و در مسابقه با ازبکستان و ترکمنستان این آمادگی را نشان دادم. در دو بازی قبل به دنبال این بودم که خودم را به کادرفنی اثبات کنم و به نظرم عملکرد خوبی داشتم. در اردوی فعلی رقبای خوب و باتجربه‌ای مانند سید جلال حسینی، پژمان منتظری و مرتضی پورعلی‌گنجی دارم و می‌توانم در کنار آنها پیشرفت کنم و تا سال‌ها در ترکیب تیم‌ملی به میدان بروم.

 

 

 

 

مدافع میانی ملوان در پاسخ به این سوال که با حضور مدافعان باتجربه مانند حسینی و منتظری چقدر شانس حضور در میدان دارد، اظهار کرد: این بازیکنان بهترین‌های ایران در پست خود هستند اما توکلم در ابتدا به خداست. با توجه به پتانسیلی که از خودم می‌بینم، می‌توانم در ترکیب ثابت تیم‌ملی حضور پیدا کنم و جایگاه ثابتی داشته باشم. به نظرم فقط تجربه کمتری نسبت به سایر بازیکنان دارم. در تمام رده‌های سنی تیم ملی حاضر بوده‌ام و در مقطعی هم در پرتغال و پرسپولیس بازی کردم. به دنبال این هستم که با درخشش در تیم‌ملی به لیگ‌های اروپایی بروم.

 

 

 

 

وی درباره شکست روز گذشته ملوان در مقابل گسترش فولاد، گفت: بازی خوبی نبود و شرایط جوی هم در روند مسابقه تاثیر گذاشته بود. تاکتیک ما به جریان در آوردن بازی بر روی زمین بود اما بارش باران مانع از این کار شد. شروع خوبی هم نداشتیم و در دقایق آغازین بازی و روی غافل‌گیری گل خوردیم. در این بازی دو گل هم زدیم که داور اعلام آفساید کرد. دو صحنه مشکوک به پنالتی را هم محسن قهرمانی برای ما اعلام نکرد. در کل اگر آن گل زود‌هنگام را نمی‌خوردیم، می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم.

 

 

 

 

کنعانی‌زادگان با بیان اینکه تیم امسال ملوان پتانسیل بالایی دارد، افزود: بازیکنان سرباز خوبی در تیم هستند و در چند بازی گذشته در مقابل استقلال اهواز، نفت تهران و ذوب‌آهن نشان دادیم که می‌توانیم برای تیم‌های لیگ‌برتر خطرساز شویم. فقط در بازی با استقلال تهران خوب نبودیم. سعی‌مان را می‌کنیم در بازی‌های بعد عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

 

 

 

مدافع ملی‌پوش ملوان در پایان گفت: از کادرفنی سابق ملوان، اکبر محمدی، امیر‌قلعه‌نویی و کادر فعلی، حمید استیلی، هاشم حسینی نسب محمد قدیر بحری تشکر می‌کنم که در رشد فوتبالی من تاثیر داشته‌اند.

 

منبع : ایسنا