پژمان نوری کاپیتان ملوان بعد از شکست این تیم برابر گسترش بخاطر حمایت نود دقیقه ای هوادارن این تیم گفت: […]

پژمان نوری کاپیتان ملوان بعد از شکست این تیم برابر گسترش بخاطر حمایت نود دقیقه ای هوادارن این تیم گفت: شرمنده هودارانمان شدیم.

 

 

پژمان نوری به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: این شکست مقابل گسترش تلخ و ناراحت کننده بود اما مساله ای که بیشتر من را ناراحت می کرد دیدن چهره ناراحت هواداران بود که خیلی برایم عذاب آور است آنها زیر بارش شدید انزلی، ۹۰ دقیقه ایستاده ما را تشویق کردند، اما در نهایت ما شرمنده آنها شدیم.

وی ادامه داد: نمی خواهم در مورد مسائل فنی صحبت کنم اما همه دیدند که چقدر موقعیت داشتیم و بازیکنان تا لحظه آخر دویدند اما بعضی اوقات توپ لج می کند و وارد دروازه نمی شود، ما از همان ابتدای بازی برای پیروزی به میدان آمدیم و اعتماد به نفس زیادی داشتیم که شاید همین باعث شد در یک ضد حمله غافلگیر شویم.

وی افزود: باران بسیار شدید بود و نمی توانستیم توپ را روی زمین به حرکت در بیاوریم ، در این شرایط هر تیمی که گل بخورد جبران آن برایش دشوار می شود و اتفاقات بازی و شانس نقش زیادی در گلزنی خواهد داشت که متاسفانه شانس با ما یار نبود.

کاپیتان ملوان درگفت: شاید این باخت باعث شود در تعطیلات بیشتر روی نقاط ضعف مان کار کنیم و با شرایط بهتری به لیگ برگردیم، زمان زیادی برای جبران باقی مانده و باید خیلی زود این باخت را فراموش کنیم و به فکر کسب امتیاز در بازیهای آینده باشیم.

 

منبع : ورزش۳