سرمربی تیم ملوان گفت: گسترش، فوتبالی و درون زمین در بازی روز گذشته به پیروزی رسید.     حمید استیلی در […]

سرمربی تیم ملوان گفت: گسترش، فوتبالی و درون زمین در بازی روز گذشته به پیروزی رسید.

 

 

حمید استیلی در گفت و گو با کاپ، درباره شکست روز گذشته ملوان مقابل گسترش اظهار داشت: هنوز و پس از اینکه یک روز از آن بازی گذشته نمی توانم دلیل این شکست را هضم کنم. دیشب یکی از بدترین شب های زندگی من بود و وقتی از انزلی به تهران بازمی گشتم صحنه های مربوط به بازی را در ذهنم مرور می کردم.

 

 

وی ادامه داد: ما دراین بازی فرصت های زیادی داشتیم. قبل از شروع مسابقه تمام جزئیات مربوط به نحوه عملکرد گسترش را به بازیکنان گفتم. حتی به آنها گوشزد کردم که این بازی تمرکز بالایی از لحاظ روحی می خواهد. وظایف مشخص بود اما متاسفانه در یک ضد حمله در دقایق آغازین بازی دروازه ما باز شد.

 

 

سرمربی ملوان درباره اینکه گل این تیم توسط کمک داور آفساید اعلام شد گفت: من این صحنه را بعدا دیدم و متوجه شدم گلی که زدیم سالم بوده است. البته هرگز به خودم اجازه نمی دهم درباره داوری صحبت کنم اما به هر حال این اتفاق یک لطمه سنگین برای ما بود.

 

 

وی درباره اینکه گسترش فولاد قبل از بازی مقابل ملوان با سیاه جامگان بازی داشت و رسول خطیبی  سرمربی وقت تیم مشهدی پس از آن مسابقه انتقادات تندی را علیه فراز کمالوند مطرح کرد اظهار داشت: من هرگز به حریم همکارانم ورود نمی کنم و اعتقاد دارم گسترش، فوتبالی و درون زمین در بازی روز گذشته به پیروزی رسید. بنابراین نیازی نمی بینم به حواشی بپردازم.

 

 

سرمربی ملوان خاطرنشان کرد: باید تشکر ویژه از هواداران داشته باشم که روز گذشته به رغم هوای بارانی انزلی به ورزشگاه آمدند. آنها بعد از بازی هم تیم را مورد لطف خود قرار دادند. بازیکنان هم پس از این دیدار به شدت در رختکن متاثر و ناراحت بودند و این نشان می دهد بازیکنان چقدر به تیم شان تعصب دارند.

 

 

به گزارش کاپ، استیلی درباره حضور خود در تیم ستارگان گفت: افتخار می کنم در این تیم حضور داشته باشم. احمدرضا عابدزاده و نزدیکان علی آقا پروین در این چند روز با من تماس داشتند و قرار شد در تمرین شرکت کنم. امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم.

 

 

وی درباره اینکه دوست دارد در بازی روز جمعه در چه پستی به میدان برود، اظهار داشت: من در دوران فوتبالم بیشتر در پست هافبک راست و چپ بازی می کردم اما فکر می کنم دیگر از ما گذشته که در این پست ها بتوانیم بازی کنیم و بهتر است بازیکنان جوان تر در این بازی در این مناطق به میدان بروند. من هم اگر بتوانم در پست هافبک میانی به تیم ستارگان کمک می کنم.

 

 

استیلی درباره حضور پروین در تیم ستارگان عنوان کرد: حضور اسطوره فوتبال ایران در این مسابقه اتفاق بزرگی است. امیدوارم استفاده از پروین ها در این فوتبال محدود به چنین مسابقاتی نشود. همین حالا من در ملوان افتخار دارم در کنار غفور جهانی، عزیز اسپندار و بزرگان دیگر حضور دارم. این بزرگان دکور فوتبال نیستند و باید در متن ماجرا باقی بمانند.

 

منبع : کاپ