سخنگوی باشگاه ملوان گفت:قطعا از حمید استیلی حمایت می شود چون فعالیتش بسیار مثبت بوده است.     محمود آذرگون […]

سخنگوی باشگاه ملوان گفت:قطعا از حمید استیلی حمایت می شود چون فعالیتش بسیار مثبت بوده است.

 

 

محمود آذرگون در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با شکست خانگی ملوان مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: متاسفانه با وجود تلاش زیاد بازیکنان، در همان دقایق ابتدایی گل را دریافت کردیم و دیگر نشد که این نتیجه را جبران کنیم. البته شرایط جوی به ویژه در نیمه نخست نیز نامساعد بود و بارندگی شدیدی وجود داشت اما در هر صورت نباید برای باخت بهانه آورد. باید کار کنیم تا روز به روز بهتر شویم.

 

 

وی در خصوص اینکه زمین شرایط برگزاری بازی را داشت، عنوان کرد: زمین از نظر من مشکلی نداشت. به غیر از ۲، ۳ نقطه کوچک در زمین سایر نقاط دچار آب گرفتگی نشده بود. از صبح روز بازی تمهیدات لازم اندیشیده شده بود و خدا را شکر داور هم از این نظر ایرادی نگرفت.

 

 

سخنگوی باشگاه ملوان درباره اینکه نتایج ملوان را در ۵ هفته ابتدایی مثبت می بیند، تصریح کرد: با اینکه بدنسازی پیش از فصل در ملوان انجام نشده بود و تیم در روزهای پایانی آماده سازی تیم ها جمع شد اما از نتایج راضی هستیم. ما در هفته دوم تغییراتی در کادرفنی داشتیم و این موضوع نیز کاملا تاثیرگذار بود. با این حال به آینده خیلی امیدواریم.

 

 

وی با اشاره به اعلام لیست تیم ملی قبل از بازی دیروز ملوان گفت: متاسفانه بی تدبیری و کج سلیقگی در زمان اعلام لیست تیم ملی باعث شد تا برخی از بازیکنان ما که انگیزه حضور در تیم ملی را داشتند، دیروز خیلی بی انگیزه ظاهر شوند. ۳، ۴ بازیکن ما بودند که امید داشتند به تیم ملی دعوت شوند اما وقتی دیدند که در لیست نیستند از نظر روحی افت شدیدی داشتند.

 

 

آذرگون در پاسخ به این سوال که از استیلی حمایت می شود، بیان داشت: قطعا از حمید استیلی حمایت می شود چون فعالیتش بسیار مثبت بوده است. هیات مدیره حمایت لازم را از کادرفنی می کند و قرار نیست با یک باخت خانگی همه چیز زیر سوال برود.

 

 

وی در پایان درباره زمان انتخاب مدیرعامل ملوان اذعان داشت: هیات مدیره فعلا پیگیر مطالبات مالی بازیکنان است و در جلسه دیشب مقرر شد در جلسات بعدی مدیرعامل را نیز انتخاب کنیم.

 

منبع : کاپ