تمرین بعدازظهر امروز تیم ملوان ساعت ۱۸ با حضور ۲۵۰ تماشاگر در ورزشگاه حسن رود برگزار شد. * رضا درویشی […]

تمرین بعدازظهر امروز تیم ملوان ساعت ۱۸ با حضور ۲۵۰ تماشاگر در ورزشگاه حسن رود برگزار شد.


* رضا درویشی هافبک فصل گذشته نفت مسجد سلیمان که به ملوان پیوسته که به دلیل عدم صدور کارت بازی خود به تهران سفر کرده بود پس از یک هفته دوری از تمرین در تمرین امروز حضور یافت و پا به پای بازیکنان به تمرین مشغول شد.وی مشکلی برای حضور در بازی فردا ندارد.


* سهیل رحمانی به دلیل مصدومیت در تمرین امروز غایب بود.محمد آبشک نیز به دلیل مصدومیت به دور از سایر بازیکنان به طور اختصاصی دور زمین به دویدن مشغول بود.


* تماشاگران در تمرین امروز یکصدا بازیکنان را تشویق می کردند به خصوص پژمان نوری، مازیار زارع و سعید یوسف زاده را بیش از دیگر بازیکنان مورد تشویق قرار دادند.

* بازیکنان در تمرین امروز با گرم کردن و دویدن دور زمین شروع کردند و سپس به کارهای تاکتیکی با توپ پرداختند و در پایان نیز در قالب دو تیم به بازی فوتبال مشغول شدند که در تمام این مراحل استیلی و کادر فنی بر تمرینات نظارت کامل داشتند.

* در پایان تمرین امروز استیلی سرمربی تیم با جمع کردن بازیکنان در مرکز زمین به مدت ۱۰ دقیقه با آنها صحبت کرد و با مطالبی پیرامون بازی با گسترش فولاد از بازیکنان خواست در این بازی تلاش بیشتری داشته باشند تا با پیروزی و روحیه بهتری به پیشواز تعطیلات بروند.

* تماشاگران نیز با تشویق بازیکنان و کادر فنی از آنها خواستند که سه امتیاز بازی با گسترش را بگیرند تا تیم با روحیه ای مضاعف به اردوی سرعین بروند.

 

 

 

منبع : کاپ