مربی ملوانان می گوید در سه بازی این تیم در لیگ برتر، از هیچکدام از دو تیم تست دوپینگ نگرفتند. […]

مربی ملوانان می گوید در سه بازی این تیم در لیگ برتر، از هیچکدام از دو تیم تست دوپینگ نگرفتند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، مهدی حسینی نسب در رابطه با بازی ها و شرایط اخیر ملوان گفت: بعد از بازی با استقلال اهواز و پیروزی در مقابل این تیم، شرایط تیم کمی بهتر شد و با تمریناتی که داشتیم بچه ها در بازی برابر نفت توانستند به خوبی توانستند بازی را اداره کنند، البته در این بازی مالکیت بازی با نفتی ها بوده اما فرصت های ما بیشتر بود.

وی ادامه داد: بهرحال به دلیل اینکه تمرینات ملوان دیر شروع شد مسلم است که هنوز مشکل بدنی در این تیم کاملا برطرف نشده باشد، اما به زودی و رفته رفته این مشکل برطرف می شود. البته تیم ما به دلیل نزدیک بودن به سطح دریا با دوری از انزلی نیز مشکل پیدا می کند و انشالله با برطرف شدن مشکل بدنی، این مسائل نیز روبراه می شود.

حسینی نسب ادامه داد: از امروز تمرینات مان دنبال می شود، تیم گسترش را که قطعا آنالیز می کنیم اما مهمتر از آن باید به نقاط ذهنی خودمان بپردازیم و بتوانیم آنها را بپوشانیم، اگر بتوانیم با حمایت تماشاگران مان سه امتیاز این بازی خانگی را نیز به حساب خودمان واریز کنیم در تعطیلات می توانیم با خیال راحت به برطرف کردن مشکلات مان بپردازیم.

مربی ملوانان در رابطه تست دوپینگ در انتهای بازی های لیگ برتر گفت: به نظر ما اگر این کار انجام شود بهتر است، وقتی این موضوع اتفاق بیفتد می توان گفت یک سری مراقبت های ویژه از بازی ها پیش می آید و حق تیمی ضایع نمی شود. البته ما نسبت به مسئله ای معترض نیستیم اما چون در سه بازی ما این اتفاق نیفتاد گفتیم عنوان کنیم که اگر تست دوپینگ ها در بازی ها انجام شود بیشتر است.

 

منبع : ورزش۳