سیدجلال حسینی، مدافع ملی پوش و انزلی چی نفت تهران روز سختی را در دیدار تیمش برابر ملوان تجربه کرد؛ […]

سیدجلال حسینی، مدافع ملی پوش و انزلی چی نفت تهران روز سختی را در دیدار تیمش برابر ملوان تجربه کرد؛ جایی که هواداران ملوان علیه بازیکن سابق تیم شان موضع شدیدی گرفتند.

 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، سید جلال حسینی در دیدار برابر ملوان زننده گل اول تیمش بود و در ادامه نیز عملکرد خوبی از خود در زمین به نمایش گذاشت. البته او در این ۹۰ دقیقه به شدت از سوی هواداران سابق تیمش مورد هجوم قرار گرفت.

سید جلال حسینی در گفتگو با “ورزش سه”، درباره این دیدار گفت: بازی خوب و البته زیبایی را از سوی دو تیم شاهد بودیم و هیچ کدام تا لحظه آخر پا پس نکشیدند. ملوان بازیکنان خوبی دارد و با تغییرات صورت گرفته روی نیمکت هم شرایط مناسبی دارند. ملوان مثل همیشه بازی خوبی به نمایش گذاشت و دیدار جذابی را از سوی دو تیم شاهد بودیم. روی هم رفته به نظرم هر دو تیم از نتیجه به دست آمده راضی بودند و مستحق کسب امتیاز بودند.

وی ادامه داد: نفت تیمی جوان و البته باتجربه است که چندین بازیکن آن در این فصل اضافه شده اند و برای هماهنگی نیاز به زمان دارند. ما می خواهیم رقیب سرسختی برای تیم ها باشیم و در عین حال در ادامه روند رو به رشد چند فصل نفت در جمع مدعیان حضور داشته باشیم. در این فصل بیشتر تمرکز ما روی لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با الاهلی امارات است و مطمئنا در ادامه بهتر عمل خواهیم کرد.

جلال حسینی در مورد دیدار این هفته تیمش برابر الاهلی امارات در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: نفت اکنون در مقطعی حضور دارد که باید نگاه ورزش دوستان به این تیم، ملی باشد. بیش از همیشه به حمایت همه جانبه نیاز داریم تا از مرحله عبور کنیم. این یکی از سخت ترین و حساس ترین مراحل تاریخ نفت تهران است و باید برابر تیمی قرار بگیریم که از بازیکنان کاملا حرفه ای و با کیفیت سود می برد و سرمایه گذاری زیادی برای صعود از این مرحله انجام داده اند. باید در تهران نتیجه خوبی کسب کنیم تا کار در امارات برای ما سخت تر نشود.

مدافع شمالی نفت تهران درباره اتفاقات دیدار نفت تهران و ملوان و انتقاد تند و تیز هواداران انزلی چی به او گفت: من نمی خواهم به این مساله ورود کنم و دوست ندارم حرفی بزنم که موجب ناراحتی هواداران ملوان شود. ملوان همیشه برایم عزیز بوده و خواهد بود. تنها می توانم ابراز امیدواری کنم این اتفاق برای هیچ بازیکنی نیفتد و اینچنین مورد بی احترامی قرار نگیرد. هیچ وقت از علاقه من به ملوان کم نخواهد شد و خودم را مدیون این تیم می دانم.

حسینی در مورد گلی که به ملوان زد و البته مصدومیتش باعث شد واکنشی به آن نداشته باشد نیز گفت: من پیراهن نفت تهران را پوشیده ام اما مطمئن باشید اگر مصدوم هم نمی شدم هیچ وقت برابر ملوان خوشحالی نمی کردم و همانطور که گفتم این تیم در قلب من جا دارد.

سیدجلال حسینی در پایان درباره شرایط بدنی اش بعد از مصدومیت در دیدار با ملوان گفت: دو روز قبل از دیدار با ملوان دچار مصدومیت جزیی شده بودم و در ادامه با برخورد به زمین، مصدومیتم تشدید شد. زمین تختی یک سری مشکلات دارد و البته موفق شدم تا پایان بازی کنم. اکنون در حال تمرینات اختصاصی با دکتر تیم هستم و برای بازی با الاهلی آماده می شوم.

 

منبع : ورزش۳