سرمربی تیم ملوان انزلی گفت:اگر هجمه ای که روی داوری است زیاد شود این تعداد داور را هم از دست […]

سرمربی تیم ملوان انزلی گفت:اگر هجمه ای که روی داوری است زیاد شود این تعداد داور را هم از دست خواهیم داد و اگرداور نباشد فوتبالی هم انجام نمی شود که این خیلی بد است.


حمید استیلی در گفت و گو با کاپ، در رابطه با بازی با گسترش فولاد اظهار داشت: ما در هفته چهارم با تیم گسترش که بازی قبلی اش را از سیاه جامگان سه امتیاز گرفته است بازی داریم که در این بازی با کمک هواداران و تلاش و همت بچه ها در زمین خود به سه امتیاز داریم چشم داریم. مقابل نفت که تنها نماینده کشورمان در جام باشگاه های آسیاست و سال گذشته هم در فینال جام حذفی حضور داشت بسیار خوب ظاهر شده و توانستیم با یک بازی هماهنگ و خوب هرگاه عقب افتادیم جبران کنیم و با بازی شجاعانه بچه ها به نتیجه بسیار خوبی در خانه حریف دست یابیم. البته هنوز یک مقدار نقاط ضعفی داریم که ان شاءاله در یک فاصله کوتاه و تعطیلی لیگ آنها را پوشش خواهیم داد.


وی ادامه داد: مهم ترین عنصر در این میان هواداران ما هستند که در تهران هم ما را تنها نگذاشتند و با حمایت خود روحیه بچه ها را دو چندان کردند که جا دارد از آنها تشکر کنم. مطمئنا در بازی با گسترش هم در انزلی به یاری ما خواهند شتافت تا حداکثر امتیاز را بگیریم.به قول هواداران ملوان،ورزشگاه تختی ورزشگاه سن سیروس است و ما در این محل به هیچ تیمی باج نمی دهیم.


سرمربی ملوان درباره انتقادات تند نسبت به داوری ها در لیگ برتر گفت: در حال حاضر خیلی به روی داوری زوم شده و نباید داوران را تحت فشار قرار داد. چون در این صورت بر اشتباهات شان افزوده می شود و این به نفع فوتبال نیست. کمیته داوران و دپارتمان داوری باید در این باره چاره ای بیندیشند و در انتخاب داوران دقت بیشتری داشته باشند. به هر حال تعطیلات چند روزه باعث می شود که داوران هم ریکاوری کنند.


وی در این رابطه که آیا از داوری های تیم ملوان راضی هستید یا خیر، گفت: راضی بودن یا نبودن وضع داوری فرقی نمی کند. مهم کل فوتبال مان است که باید داوران در آرامش و محیط امنی قضاوت کنند. به نظر من با یک برنامه ریزی بهتر و همدلی و اتحاد خود داوران و همچنین حضور پیشکسوتان داوری و برنامه ریزی مطمئنا این وضعیت درست می شود. اگر هجمه ای که روی داوری است زیاد شود این تعداد داور را هم از دست خواهیم داد و اگرداور نباشد فوتبالی هم انجام نمی شود که این خیلی بد است.

سرمربی ملوان در مورد وضعیت فغانی گفت: در حال حاضر فغانی بهترین داور ماست و باید از او و داوران دیگر محافظت کنیم. یک مقدار فشار و به خصوص روی بازی تراکتورسازی و نفت روی ایشان زیاد بود که بهترین داور و بهترین بازیکن هم باشی طاقت تحمل این فشار را نخواهی داشت و به مشکل برخواهی خورد و به نظر من بهترین مساله این است که همانطور که گفتم از داوران مان حفاظت کنیم. محرومیت باعث نمی شود که بهتر شود حتی ممکن است نتیجه عکس هم داشته باشد. مثلا آقای فغانی در بازی ما با نفت داور چهارم بود و بلافاصله فردایش قضاوت بازی سختی را برعهده می گیرد که قطعا این دو بازی پی در پی به او ضربه می زند. باید ریکاوری شود. داور اگر از نظر روحی و روانی آماده نباشد قطعا با مشکل روبرو می شود.


وی درباره برنامه آماده سازی ملوان در تعطیلات ۲۰ روزه گفت: روز ۱۹ شهریور در جام حذفی برای ما بازی گذاشته اند و بلافاصله ۲۴ شهریور به دیدار راه آهن در لیگ خواهیم رفت. با توجه به این دو بازی ما برنامه ریزی کردیم که یک اردوی کوتاه مدت در سرعین برگزار کنیم و سپس به انزلی بازگشته و به تمرینات خود برای آماده شدن برای جام حذفی ادامه دهیم.


استیلی درباره اینکه مهدی حسینی نسب،مربی تیم ملوان گفته چرا در هفته های اخیر از ماموران دوپینگ خبری نبوده است، گفت: من اطلاعی ندارم البته او نظر خودش را اعلام کرده است.با این حال امیدوارم در بحث دوپینگ نظارت خوبی وجود داشته باشد.