اختصاصی – عزت اله پورقاز با به ثمر رساندن دو گل ستاره ی بی چون و چرای ملوان در بازی […]

اختصاصی – عزت اله پورقاز با به ثمر رساندن دو گل ستاره ی بی چون و چرای ملوان در بازی روز گذشته برابر نفت تهران بود . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” مصاحبه ای را با مدافع بندرترکمنی ملی پوش ملوان ترتیب داده است که می توانید در ادامه مطلب مطالعه نمایید .

 

ملوان کلاب : از بازی با نفت و تساوی دراماتیک در لحظات پایانی بگو .

بازی خوبی بود و خوب هم برایمان به پایان رسید . ما بازی را خوب شروع کردیم و در ادامه گلهای بدی خوردیم و اما در نیمه ی دوم با وجود اینکه دو بار عقب افتادیم توانستیم به بازی برگردیم و این نشان می دهد تیممان شخصیت بالای جدولی بودن دارد ، ما به همه بازیها به چشم فینال نگاه میکنیم و ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه داریم  . ما حتی می توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم ولی همینکه نباختیم و هوادارانمان در پایان بازی خوشحال به انزلی برگشتند برایمان خیلی ارزش داشت .

ملوان کلاب : دو گل بسیار زیبا هم زدی .

من‌ سال گذشته با ملوان فصل پر فراز و نشیبی را داشتم و سال قبل جلوی همین نفت بازی خوبی انجام ندادم و انگیزه زیادی داشتم که این موضوع را جبران کنم و خدا کمک کرد ۲ گل زدم هم بازی سال قبل را جبران کردم و هم پایم در ملوان به گلزنی باز شد که امیدوارم این گلزنی تداوم داشته باشد و ملوان نیز به روزهای اوجش باز گردد که این حق مردم خوب انزلی است .

 

ملوان کلاب : بعد از گل سوم در دقیقه ۹۱ چه احساسی داشتی ؟

 

در آن لحظه فقط خدا راشکر کردم که که در لحظات آخر توانستیم مانع باخت تیم شویم ، وقتی به سکوها نگاه کردم دیدم که همه هواداران سر از پا نمی شناسند و خوشحالند من هم دقیقا حال آن ها را داشتم .

 

ملوان کلاب : با دو گل حساسی که زدی محبوبیتت نزد هواداران چند برابر شد .

هواداران همیشه به من لطف داشته و دارند ، ملوان همیشه مشکلاتی داشته ولی ما وقتی وارد زمین میشویم تمام فکر و ذهنمان برای موفقیت ملوان است و اینکه بتوانیم دل مردم انزلی را شاد کنیم ، آنها با همه مشکلات به استادیوم می آیند و از ما حمایت می کنند . من تمام سعی و تلاشم این است که هواداران شاد کنم چون مردم انزلی با باخت ملوان غمگین هستند و با برد ملوان یک هفته همه شهر خوشحال و پر انرژی هستند و این خوشحالی مردم را با هیچ چیز نمی توان قیاس کرد.

 

ملوان کلاب : با توجه به جو استادیوم به نظر می رسید نفت میهمانِ ملوان است ! نظرت دراین باره چیست؟

این عزیزان عاشقان ملوانند و ملوان جزو لاینفک زندگی شان شده است ، ملوان جزو زندگی انها به حساب می آید به قدری ملوان را دوست دارند که با هزینه شخصی به همراه تیم به تمام شهرها می ایند و دیروز هم تیم نفت میهمان ملوان بود چون به قدری یکصدا و در طول بازی ملوان را تشویق می کردند که ما در زمین احساس غرور می کردیم که هواداران با این اشتیاق تیم را تشویق می کنند .

ملوان کلاب : با درخششی که در این بازی داشتی فکر میکنی دوباره به تیم ملی دعوت شوی؟


اخر هفته لیست اعلام می شود از همه هواداران می خواهم که برایم دعا کنند تا در لیست کیروش باشم و اگر قابل باشم دعوت می شوم و این هم برای ملوان و هم برای من خوب است .

ملوان کلاب : کار با حمید استیلی چطور است ؟

اقای استیلی مربی خوبی است آرامشی که با امدن ایشان به تیم تزریق شده باعث خوشحالی است ، ایشان با خیلی از بازیکنان کار کرده است و تیم را خوب می شناسد و دارای سبک در فوتبال ایران است و نیازی به تعریف من ندارد ما در این ۲هفته یک برد و یک مساوی کسب کرده ایم.

ملوان کلاب : صحبت پایانی ؟

تشکر میکنم از خانواده ام و دوستانم و همه کسانی که برای من زحمت کشیدند و همیشه حمایتم کردند ، از طرفدارهای خوب و پر شور ملوان تشکر ویژه دارم که در همه شرایط از من حمایت کردند دست همه انها را می بوسم و امیدوارم که به تیم ملی دعوت شوم و امیدوارم که ملوان به جایگاه اصلی اش برگردد چون حقش در فوتبال ایران بیش از اینهاست و به قولی گفتنی پرچم ملوان حالا حالاها بالاست و با کمک این عاشقان ملوان بالاتر هم خواهد رفت.

 

 

مهران دیده بان

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net