سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: در ۳ دقیقه آخر بازی با ملوان آماتور بودیم.     به گزارش خبرنگار […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: در ۳ دقیقه آخر بازی با ملوان آماتور بودیم.

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا منصوریان پس از تساوی ۳ بر ۳ مقابل ملوان در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود. فکر می‌کنم ما باید خیلی حرفه‌ای تر عمل کنیم. بخش مهم و آخر بازی دست بازیکنان تیم است و بخصوص بازیکنان باتجربه که توقع داریم آنها ابزار دست ما باشند.

 

وی ادامه داد: روی یک غفلت گل اول را خوردیم و توانستیم به بازی برگردیم و ۲ بر یک هم بر حریف پیش بیفتیم. به نظر من کل گروه ما در ۳ دقیقه آخر بازی آماتور بود و روز خوبی برای ما نبود.

 

سرمربی نفت درمورد اینکه نفت باز هم در دقیقه ۹۰ گل‌زنی کرد، گفت: این سومین بار بود که در دقیقه ۹۰ گل زدیم ولی نتوانستیم آن را حفظ کنیم. ۲ بار در فصل گذشته و یک بار هم در این فصل چنین اتفاقی افتاد. ما باید کار کنیم. با حرف چیزی درست نمی‌شود. هفته آینده با الاهلی بازی داریم که باید مقابل این تیم خیلی باهوش‌تر بازی کنیم.

 

منصوریان درمورد مصدومیت ایمان مبعلی گفت: مبعلی در تیم ما کار مهندسی را انجام می‌داد. باید کار او را بین بازیکنان مثل صادقیان و رضاوند و بوعذار تقسیم کنیم. فکر می‌کنم ایمان را یک ماه نداشته باشیم.

 

وی درمورد بازی پیام صادقیان گفت: او ۶-۵ ماه از میدان دور بود و برای او پلنی تعریف کرده بودیم که از ۱۵ دقیقه تا ۳۰ دقیقه بازی کرد و امروز برای ما فیکس بود. از روند بازی او راضی هستیم. او تا جایی که جان داشت برای ما خوبی بازی کرد، اما از نظر فیزیکی باید روی او کار کنیم.