مربی ملوانان می گوید با توجه به زمانی که در اختیار داشتند بازیکنان این تیم از نظر بدنی وضعیت مطلوبی […]

مربی ملوانان می گوید با توجه به زمانی که در اختیار داشتند بازیکنان این تیم از نظر بدنی وضعیت مطلوبی به دست آوردند.

 

 

به گزارش “ورزش سه”، مهدی حسینی نسب در رابطه با شرایط اخیر این تیم گفت: با توجه به فرصت بیشتری که از زمان حضورمان در این تیم داشتیم وضعیت بهتری پیدا کردیم و از نظر بدنی بازیکنان در وضعیت بهتری قرار گرفتند و البته به هماهنگی بیشتری نیز با یکدیگر دست یافتند.

وی در رابطه با بازی آینده این تیم با نفت تهران و عدم حضور ایمان مبعلی در آن دیدار گفت: مبعلی یک از بازیکنان تاثیرگذار نفت است و همیشه شرایط خوبی برای تیمش فراهم می کند و حتما جای خالی او در این تیم به چشم می آید و نبودنش به نفت ضربه می زند و به همین دلیل احتمالا از بازیکنی با خصوصیات او در ترکیب تیم استفاده کنند.

حسینی در رابطه با فضای انزلی گفت: از روز اولی که وارد این شهر شدیم حمایت هواداران این تیم را دیدیم و از همان روز نیز تمرینات خود را آغاز کردیم، اتفاقا هواداران نیز آمدند و به تشویق تیم پرداختند. مردم انزلی می دانند وضعیت تیم چگونه است و ما را خوب درک می کنند، از طرفی هیات مدیره هم تلاش خود را می کند تا وضعیت مناسبی برای تیم ایجاد کند.

این مربی در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم این تیم را در جایگاه واقعی اش قرار دهیم، البته تاکنون هم با توجه به شرایط بدنی بازیکنان و آمادگی آنها، نتایج خوبی گرفتیم و هواداران نیز برای تیم سنگ تمام می گذارند امیدوارم شرمنده آنها نشویم.

 

منبع : ورزش۳