هواداران تیم ملوان به شدت علیه مدافع انزلی‌چی نفت تهران شعار دادند     به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری […]

 

هواداران تیم ملوان به شدت علیه مدافع انزلی‌چی نفت تهران شعار دادند

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های نفت تهران و ملوان بندرانزلی از سری مسابقات هفته چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی تهران آغاز شد که این بازی در پایان نیمه اول با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

تک گل تیم ملوان را آرش افشین در دقیقه ۲۳ از روز نقطه پنالتی به ثمر رساند. این ضربه پنالتی به‌دلیل برخورد توپ با دست آرش رضاوند، بازیکن تیم نفت در محوطه ۱۸ قدم به‌دست آمد.

همچنین گل نفت در نیمه اول را سیدجلال حسینی مدافع پیش‌تاخته نفت تهران با ضربه سر از روی ضربه ایستگاه به ثمر رساند.

* پیش از شروع بازی حمید استیلی و علیرضا منصوریان سرمربیان دو تیم با یکدیگر برخورد گرمی داشتند.

* حدود ۵۰۰ تماشاچی انزلی‌چی در ورزشگاه تختی حضور دارند و ملوان را به شدت تشویق می‌کنند. این درحالی است که حدود ۲۰۰ تماشاگر هم برای حمایت تیم نفت به استادیوم آمده‌اند.

* هواداران تیم ملوان پیش از شروع بازی سیدجلال حسینی مدافع انزلی‌چی تیم نفت را با شعار پولکی و بی‌غیرت مورد شعار قرار دادند.

* منصور قنبرزاده و بهرام میرشیبانی مدیرعامل و مدیر فنی باشگاه نفت در ورزشگاه تختی حاضر شدند.

* در صحنه‌ای که هواداران ملوان علیه منصوریان شعار می‌دادند، مسئولان نیروی انتظامی لیدر تیم ملوان را فراخواندند و به او گفتند که جلوی شعار هواداران ملوان را بگیرند.

* ارسلان مطهری بازیکن مصدوم تیم نفت و سیامک کوروشی مدافع این تیم به همراه علی چینی مربی تیم نفت در جایگاه ویژه ورزشگاه تختی حضور دارند.

* داور چهارم این دیدار علیرضا فغانی داور بین‌المللی کشورمان است که فردا قرار است بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن را سوت بزند.

ترکیب تیم نفت: علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، کارلوس سانتوز، علیرضا عزتی، آرش رضاوند، وحید امیری، پیام صادقیان، وحید حمدی‌نژاد، سعید لطفی و نانگ.

ترکیب تیم ملوان: سید حسین حسینی، عزت‌الله پورقاز، آرش افشین، پژمان نوری، مازیار زارع، حسین معینی، عزیز معبودی، حسین کنعان‌زادگان، محمد نوزهتی، فرزاد حاتمی و سعید یوسف‌زاده.

داور این دیدار حسن اکرمی و محمدرضا منصوری و تورج عیوض‌محمدی کمک‌های او در این بازی هستند.