ملوانان در حالی در چهارمین دیدار خود در تهران به مصاف نفت می روند که تاکنون نتوانسته اند در خانه […]

ملوانان در حالی در چهارمین دیدار خود در تهران به مصاف نفت می روند که تاکنون نتوانسته اند در خانه زردپوشان تهرانی به توفیقی دست پیدا کنند .

 

 

 

به گزارش خزر اسپورت ، دو تیم نفت تهران و ملوان بندرانزلی در هفته چهارم لیگ برتر به مصاف هم می روند این دو تیم ۱۰بار به هم دیدار داشته اند که حاصل این بازیها ۱برد برای ملوان و ۵برد برای نفت تهران و ۴تساوی بود. ۱۹ گل در این ده دیدار به ثمر رسیده که ملوانان ۶گل و نفت ۱۳ گل به ثمر رسانده اند. نکته جالب این تقابل ها شکست ناپذیری نفت تهران در بازیهای خانگی مقابل ملوان بوده است آیا این چهارشنبه طلسم شکست ناپذیری نفت به پایان خواهد رسید؟

 

 

سه دیدار اخیر نفت و ملوان:

 

ملوانان در سه دیدار اخیر خود ۲برد و یک شکست را کسب کرده اند ودر جایگاه پنجم جدول قرار دارند اما مهمترین نکته این روزهای ملوان بعد از عدم توافق امیر قلعه نوعی با ملوان ،آمدن حمید استیلی با این تیم بود استیلی با قبول سرمربیگری ملوان و نشستن بر روی نیمکت داغ این تیم انزلی چی و با دو جلسه تمرین با این تیم و ارایه یک بازی تهاجمی با دو گل بر استقلال اهواز غلبه کرد تا در اولین تجربه خود در ملوان شادی را به هواداران تقدیم کند. اما در آنسوی میدان نفت تهران تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان در سه دیدار اخیر خود فقط دو امتیاز را کسب کرده و دو تساوی و یک شکست را کسب کرده است تیم علیرضا منصوریان چند مهره کلیدی خود را از دست داده و جایگزینان خوبی نسبت به این بازیکنان جذب کرده است. حال باید دید جدال علیرضا منصوریان و حمید استیلی دو دوست و یار صمیمی در نفت تهران و ملوان بندرانزلی چه خواهد شد؟ دو دوستی که در تیم ملی ۹۸ در کنار هم و دیگر ملی پوشان همدوره شان ، نسلی خاطره انگیز را در میان فوتبال دوستان کشورمان به جای گذاشته اند.

 

 

اتفاق ویژه:

 

این دیدار چند اتفاق ویژه خواهد داشت مهمترین اتفاق این دیدار تقابل علیرضا منصوریان و حمید استیلی دو ملی پوش سابق تیم ملی ایران خواهد بود. از اتفاق های دیگر این دیدار حضور سید جلال حسینی مدافع سابق ملوان و تیم ملی فوتبال ایران در جدال با همشهریان خود می باشد. و دیگر اتفاق ویژه دیدار نفت تهران و ملوان بندرانزلی نبرد دو خط هافبک مقتدر این روزهای لیگ برتر می باشد در تیم نفت تهران که خط هافبکی با رهبری ایمان مبعلی و بازیسازی پیام صادقیان ،مهدی مومنی و علیرضا عزت کرامت به تقابل با مازیار زارع ،پژمان نوری،سعید یوسف زاده و پویا نزهتی خواهند رفت.

 

منبع : خزر اسپورت