علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران پیش از بازی با ملوان در مورد قرارداد سه ساله اش با این باشگاه صحبت […]

علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران پیش از بازی با ملوان در مورد قرارداد سه ساله اش با این باشگاه صحبت کرد.

 

 

به گزارش “ورزش سه”،علیرضا منصوریان سرمربی نفت قبل از بازی با ملوان پاسخگوی خبرنگاران بود:

از نتیجه گیری راضی نیستیم

مقابل ملوان بازی مشکلی داریم. ما از روند بازی کردن مان راضی هستیم اما از نتیجه گیری رضایت نداریم. شایسته تیم نفت نیست که در این جایگاه باشد شناخت ما از سه بازی اخیر ملوان به اندازه کافی است و تمام وقتمان را گذاشتیم تا آنها را بشناسیم. بازیکنانمان از لحاظ روحی و روانی آماده هستند دو هدف قبل از تعطیلی داریم که یکی بازی با ملوان است و بازی با الاهلی که بتوانیم نتیجه بگیریم.

در باشگاه نفت خیلی راحت هستم

او در خصوص متمم قراردادش هم گفت: من با باشگاه نفت بسیار راحت هستم راحت تر از آن چیزی که فکرش را بکنید و با رئیس هیات امنای باشگاه، مدیرعامل و سرپرست بسیار راحت هستم .ما در حال تسویه کردن متمم با برگ‌های مختلف هستیم و هر وقت آماده شد جزییات آن را مطرح می‌کنم. روز گذشته در خصوص قرارداد صحبت نکردیم بلکه در مورد حضور در مسابقات مسائلی را مطرح کردیم.

یک سال و دو ماه تشنه مربی گری در نفت بودم

تیم از لحاظ مالی در مضیقه است و تلاش‌هایی صورت میگیرد تا این موضوع برطرف شود روز گذشته به صورت جزیی در مورد متمم قرارداد صحبت کنیم حدود یک سال و دو ماه پیش تشنه این بودم که مسئولان نفت به من اعتماد کنم و سرمربی این تیم شوم. امروز اعلام می‌کنم که چیزی به عنوان متمم نداریم کلیات آن کامل شود و وکیل حقوقی من امضا کند مشکلی نخواهیم داشت.

تا سال ۹۷ برنامه ام را طراحی کردم

منصوریان برای اینکه شرط شروطی برای موفقیت نفت دارد گفت: من پیش از شروع بدنسازی دورنمای خود را تا سال ۹۷ طراحی کرده بودم و با مدیرعامل جلساتی را داشتم که بتوانیم پس از آن در هیات مدیره از آن دفاع کنیم شرط و شروط من کادر بازیکنان کادر پزشکی و افرادی است که با من کار می‌کنند.

فوتبال در حق فغانی جفا کرد

معتقدم که نباید در مسائل داوری ریز شویم باید به قضاوت داوری احترام بگذاریم. اطلاع ندارم وزیر در مورد چه بازی صحبت کرده. شاید در زمین حرص بخوریم و از حقمان دفاع کنیم اما بعد از آن سیستم آلمانی و اروپایی رفتار می‌کنیم که نقد نکنیم. به اندازه کافی داوری ما آسیب دیده است و نمونه بارز آن این است که فوتبال ما در حق فغانی در بازی نفت و تراکتورسازی جفا کرد. معتقدم که به داوری ما به اندازه کافی لطمه خورده است. سعی می‌کنیم به داور احترام بگذاریم.قطعا مربیان و بازیکنان نمی‌توانند بگویند اشتباه وجود ندارد. داوران هم از این موضوع مستثنی نیستند. اما این موضوع نباید باعث به وجود آمدن حواشی بشود.زمانی می‌توانیم بگوییم داوری بدون اشتباه است که کامپیوتر آن را انجام بدهد. به هر حال انسان دچار اشتباه می‌شود. وقتی در اروپا داوری اشتباه می‌کند به این اندازه در مطبوعات شدت و حدت ندارد. فکر می‌کنم کمیته انضباطی مجزایی برای داوران باید داشته باشیم. اگر داوری محروم می‌شود اعلام نکند. فکر می‌کنم در حق داوران ما اجحاف می‌شود. در انگلیس اگر داوری را محروم می‌کنند در مورد علتش توضیح نمی‌دهد. ما هم باید به این مسیر برویم.

به زور نمی توانیم بگوییم از امارات بالاتر هستیم

منصوریان در خصوص اینکه لیگ ایران پایین‌تر از امارات و قطر قرار گرفت گفت: ما پایین‌تر هستیم چرا باید بالای لیگ امارات و قطر باشیم؟! از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در چه جایگاهی هستیم؟ چند استادیوم در تهران وجود دارد؟! فقط یک استادیوم آزادی و تختی را می‌بینیم. در دوحه قطر از ۱۰، ۹ استادیوم با نمره A فیفا می‌بینیم در آن زمین هم دغدغه آسیب‌دیدگی بازیکن و کار تاکتیکی‌اش ندارد. در رختکن‌هایشان سیستم دیجیتالی دارند. جایگاه خبرنگاران در ایران مشکلات زیادی دارد. به زور که نمی‌توانیم بگوییم از لیگ امارات و قطر بهتر هستیم فقط از لحاظ پتانسیل فوتبال از آنها بهتریم.از همین خوزستان ۵۰ استعداد هر ساله معرفی می‌کنند. واقعا از لحاظ استعداد و پتانسیل مربیگری و داوری بسیار قوی هستیم اما از لحاظ سخت‌افزاری حق پخش تلویزیونی و موارد دیگر قبول کنید که عقب‌تر هستیم. ما پرچم خود را خیلی دوست داریم اما نمی‌توانیم منطق را کنار بگذاریم.

با غیرت ایرانی بازی می کنیم

لیگ امسال عجیب شده است و فکر می‌کنم از هفته دهم، دوازدهم لیگ واقعی شرایط خود را پیدا می‌کند. تلاشمان این است که سه امتیاز را کسب کنیم اما هر نتیجه‌ای که بگیریم یک وظیفه داریم و آن این است که ما نماینده فوتبال ایران در دیدار با الاهلی هستیم و قطعا هر اتفاقی در دیدار با ملوان بیفتد باید عملکرد اصلی خود را در دیدار با الاهلی داشته باشیم هرچند که الاهلی‌ها هزینه بالایی انجام می‌دهند و ۲۵ میلیارد خرج می‌کنند اما ما باید غیرت ایرانی خود را که در دقیقه۹۰ کار نشد را انجام می‌دهند.

عابدزاده برای بازی در ستارگان ۲۰ میلیون نخواسته

سرمربی نفت در مورد اینکه عابدزاده برای بازی در تیم ستارگان درخواست هزینه ۲۰ میلیونی کرده گفت: به هیچ عنوان بازیکنان ۹۸ چنین اخلاقی را ندارند. شما هم‌اکنون به دو بازیکن ۹۸ زنگ بزنید. سایر آنها خودشان می‌آیند.

دایی و کریمی مشکلی با هم ندارند

منصوریان در مورد اینکه آیا برنامه‌ای برای آشتی علی دایی و علی کریمی دارد گفت: این دو باهم مشکلی ندارند چرا اینقدر در مطبوعات و رسانه‌ها در مورد آنها چنین مواردی را مطرح می‌کنند