عضو هیأت مدیره باشگاه ملوان حضور محمد مایلی کهن در تمرینات ملوان را تایید کرد و گفت: مایلی کهن به […]

عضو هیأت مدیره باشگاه ملوان حضور محمد مایلی کهن در تمرینات ملوان را تایید کرد و گفت: مایلی کهن به دلیل تعصب به شهر انزلی در تمرین ملوان حضور داشته و تصدی وی بر تیم به عنوان سرمربی شایعه است.


به گزارش مهر ، محمد رضا بدیعی فر با تاکید بر اینکه حضور مایلی کهن در تمرین یکشنبه ملوان فقط به جهت طرفداری از این تیم بود، گفت: شایعه پیوستن محمد مایلی کهن به کادر فنی ملوان از نظر من مردود است.

وی با تاکید بر اینکه مایلی کهن به جهت تعصبش به ملوان و شهر انزلی در تمرین حضور یافته، افزود: حضور مایلی کهن نخستین باری نبوده که انجام شده اما تاکید می کنم که حضور وی در تمرینات هیچ ارتباطی به باشگاه و هیات مدیره ندارد.

بدیعی فر با بیان اینکه قرارداد استیلی با ملوان در هیات فوتبال به ثبت رسیده، گفت: استیلی محکم و با اقتدار به عنوان سرمربی تیم به کار خود ادامه داده و باقی می ماند.

رییس شورای شهر انزلی از تزریق مبلغی در حدود ۳۵۰ میلیون تومان به باشگاه خبر داد و اظهار کرد: علاوه بر تقسیم این مبلغ در بین بازیکنان، پاداش پیروزی مقابل استقلال اهواز نیز به بازیکنان پرداخت شده است.

وی مقدار پول تزریقی به باشگاه را ۹۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: قرار بود این مبلغ در سه مرحله به بازیکنان پرداخت شود که مرحله دوم آن،یکشنبه پرداخت شد.

عضو هیات مدیره ملوان با بیان اینکه تا دو روز آینده تکلیف حامیان مالی باشگاه مشخص می شود، اضافه کرد: در این آرامش کنونی که بر تیم حاکم شده، انتظار می رود همه در جهت حمایت از ملوان گام بردارند و موجبات دلسردی افراد را پدید نیاورند.

 

منبع : مهر