عضو هیأت مدیره باشگاه ملوان گفت:‌ مذاکرات موفقیت‌آمیزی با منطقه آزاد انزلی برای همکاری با باشگاه ملوان انجام دادیم.   […]

عضو هیأت مدیره باشگاه ملوان گفت:‌ مذاکرات موفقیت‌آمیزی با منطقه آزاد انزلی برای همکاری با باشگاه ملوان انجام دادیم.

 

 

محمود آذرگون در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان، گفت: بخشی از مطالبات پرداخت شده است، اما هیأت‌مدیره تلاش می‌کند که مبلغی را که قبل از فصل به بازیکنان وعده داده بودیم، تکمیل کنیم تا بازیکنان ما دغدغه مالی نداشته باشند و فقط به مسائل فنی فکر کنند.

 

وی درمورد مذاکره با منطقه آزاد انزلی برای اسپانسرینگ باشگاه ملوان، گفت: ما به دنبال بخش حقوقی بودیم و برای مالکیت باشگاه به دنبال شخص حقیقی نیستیم. مذاکرات موفقیت‌آمیزی با منطقه آزاد انزلی انجام داده‌ایم و پیشنهادهایی درمورد حمایت مالی و همچنین واگذاری بخشی از سهام به منطقه آزاد به آنها ارائه کرده‌ایم و منتظریم این بحث‌ها نهایی شود.

 

آذرگون با اشاره به توجه هیأت‌مدیره باشگاه به ساختارسازی ملوان، عنوان کرد: مدیران باشگاه به فکر ساختارسازی باشگاه، تجهیز زمین تمرین و ورزشگاه تختی انزلی هم هستند. ما می‌خواهیم جایگاه خبرنگاران ورزشگاه تختی را تکمیل کنیم و همچنین اشکالات جایگاه ویژه این ورزشگاه را هم برطرف کنیم و به موازات آن هم زمین تمرین تیم را تجهیز کنیم.

 

منبع : فارس