مدیر تیم  امید ایران گفت: ملوان مهره های بسیار خوبی دارد که اگر امکانات این تیم فراهم شود امسال یکی از بهترین های […]

مدیر تیم  امید ایران گفت: ملوان مهره های بسیار خوبی دارد که اگر امکانات این تیم فراهم شود امسال یکی از بهترین های تیم لیگ برتر خواهد بود.

 

 

مدیر تیم ملی امید که در تمرین ملوان حضور یافته بود در گفت و گو با خبرنگار کاپ، اظهار داشت: ملوان ایران سرای من است. من  گیلانی هستم و در انزلی به دنیا آمده ام. تمام فامیلم در اینجا هستند هم ایران و هم گیلان و هم سپیدرود را دوست دارم.

 

 

وی ادامه داد:به تمرین ملوان آمده ام تا به استیلی خدا قوت و خسته نباشید بگویم و همین طور چهار بازیکن تیم امید که در این تیم حضور دارند را هم ببینم.

 

 

پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: ملوان مهره های بسیار خوبی دارد که اگر امکانات این تیم فراهم شود امسال یکی از بهترین های تیم لیگ برتر خواهد بود. هم پیشکسوتانش خوب هستند و هم جوانان خوبی به این تیم پیوستند. همانطور که  گفتم اگر مشکلات این تیم  حل شود ملوان این پتانسیل را دارد که به نقطه اوجش که در جام تخت جمشید داشت برسد.

 

 

مایلی کهن در رابطه بااین مساله که اگر از وی کمک خواسته شود تا تجربیاتش در اختیار ملوان بگذارد چه نظری دارد اظهار داشت: بنده الان مدیر فنی تیم امید هستم و همانطور که  گفتم چهار بازیکن امید را در این تیم داریم. اگر هرکمکی برای هر تیمی به خصوص ملوان از من خواسته شود با کمال میل در اختیار می گذارم.

 

منبع : کاپ