سرمربی تیم ملوان گفت: اگر  بازیکنان مقابل نفت مثل روز بازی با استقلال اهواز باشند می توانیم بازی خوبی ارایه داده و امتیاز […]

سرمربی تیم ملوان گفت: اگر  بازیکنان مقابل نفت مثل روز بازی با استقلال اهواز باشند می توانیم بازی خوبی ارایه داده و امتیاز لازم را به دست آوریم.

 

حمید استیلی درباره دیدار ملوان مقابل نفت،به  خبرنگار کاپ، اظهار داشت: بعد از پیروزی بر استقلال اهواز  آرامش خوبی بر تیم حاکم شده است. طی این مدت از نظر روحی و روانی روی بچه ها کار خواهیم کرد تا بتوانند در بازی بعدی در برابر نفت به نتیجه مطلوبی دست یابند.

 

وی ادامه داد:ما در بازی قبل ۵، ۶ موقعیت گل داشتیم ولی توانستیم از دو موقعیت استفاده کنیم. مردم انزلی فوتبال را خوب می فهمند و به همین جهت هر گاه تیم ملوان در برابر حریفان خوب ظاهر شده با تمام وجود آن را حمایت کرده اند.من امیدوارم این حمایت ها همچنان تا پایان راه ادامه داشته باشد.

 

 

سرمربی تیم ملوان  در مورد مشکلات موجود بر سر راه تیم بیان داشت:  دنیامالی و هیات مدیره زحمات بسیاری می کشند و دست به دست داده اند تا مشکلات را گام به گام از پیش رو برداشته و تعهداتی را که دارند به انجام رسانند. پیشگاه هادیان نیز یک تنه تمام کارها را انجام می دهد که جا دارد یک خسته نباشید به او بگویم چون خیلی تلاش می کند.

 

 

استیلی درباره برگزاری اردوی تیم ملوان در تعطیلات لیگ برتر در غیاب ملی پوشان گفت: این امر برای ما یک مقدار مشکل ساز است که در هفته پنجم به اردو برویم و ملی پوشان خود را در خدمت نداشته باشیم. به هرحال این مساله برای ما هم خوب است و هم بد. خوب به این  جهت با تیم ملی هستند و به تیم شخصیت می بخشند و بد به این خاطر در اردو با ما نیستند و کارهایی را که انجام می دهیم در غیاب آنها که بازیکنان اصلی ما هستند می تواند تا حدودی با دیگر بازیکنان ناهماهنگی ایجاد کنند.

 

 

سرمربی تیم ملوان در رابطه با بازی با نفت در هفته چهارم خاطرنشان کرد:شناخت نسبی از نفت داریم. نفت تیم خوبی است که نماینده ما در آسیاست و فصل گذشته بسیار خوب ظاهر شد و از مربی خوبی مثل منصوریان برخوردار است.  با آنالیزی که روی این تیم انجام داده ایم اگر  بازیکنان مقابل نفت مثل روز بازی با استقلال اهواز باشند می توانیم بازی خوبی ارایه داده و امتیاز لازم را به دست آوریم.

 

 

وی در رابطه با وضعیت طلبش از باشگاه راه آهن گفت: مشکل بنده با راه آهن هنوز حل نشده است و امیدوارم که این مشکل را با توجه به وکلایی که گرفته ام هرچه زوتر حل کنند و لااقل مخارجی را که کرده ایم به ما بازگردانند ما گناهی نکردیم که نگذاشتیم این تیم از بین برود. نه تنها تیم را به ما ندادند بلکه هزینه هایی هم که برای تیم کردیم هم هنوز به ما برنگردانده اند.

 

 

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره وضعیت نامطلوب فعلی سرخپوشان اظهار داشت: در پرسپولیس تغییرات زیادی صورت گرفته و یکسری بازیکنان جوان به آن اضافه شده اند که اینها کار را برای برانکو که نیاز به زمان دارد سخت کرده است. به هرحال  چون برای تیم هزینه شده است  و روی مربی تیم سرمایه گذاری کرده اند باید به او زمان بدهند.فکر نمی کنم الان وقت خوبی برای تغییر برانکو باشد.

 

 

استیلی افزود:برانکو رزومه دارد و با تیم ملی ایران نتایج خوبی به دست آورده امیدوارم هواداران هم حمایت کنند چون اصلی ترین عنصر و در اصل صاحبان اصلی تیم هستند که حمایت آنها می تواند تیم را به سرمقصد منزل برساند. اطمینان داشته باشید بازیکنان جوانی که جذب تیم شده اند سرمایه های پرسپولیس هستند و آینده را تیم را می سازند و اینها برای بازدهی به زمان نیاز دارند.

 

منبع : کاپ