اختصاصی – مدافع چپ ملوان در برابر استقلال اهواز روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشت ، عزیز معبودی با […]

اختصاصی – مدافع چپ ملوان در برابر استقلال اهواز روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشت ، عزیز معبودی با دوندگی بالا بازیکنی کم اشتباه در کارهای دفاعی و موثر در حرکات هجومی ملوان نشان داد و روی گل دوم ملوان با سانتر خوبش تاثیر مستقیم داشت . گفتگوی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” با مدافع چپ ملوان که در میان هواداران به دلیل سرعت بالایش به “عزیز لامبورگینی” معروف است را در ادامه مطالعه نمایید .

 

ملوان کلاب : بازی با استقلال اهواز چطور بود ؟

بازی خیلی خوبی انجام دادیم ان چیزی که خودمان از خودمان انتظار داشتیم را انجام دادیم و موفق شدیم سه امتیاز بازی را بگیریم و نکاتی را که آقای استیلی به ما گفته بود را خوب رعایت کردیم و با ایجاد چندین موقعیت خطرناک بر روی دروازه حریف می توانستیم به گل های بیشتری نیز دست پیدا کنیم  ولی در کل از روند بازی و ندادن موقعیت خطرناک به حریف راضی بودیم .

ملوان کلاب : عزیز معبودی امسال و به خصوص در بازی با استقلال اهواز با تجربه تر ظاهر شده .

من دو فصل است که دفاع چپ بازی می کنم و به مسائل فنی و تاکتیکی این پست بیشتر آشنا شده ام و بازی به بازی در این پست راحت تر هستم و همیشه دنبال پیشرفت بودم و نکاتی  که مربی به من گوشزد می کند را انجام می دهم و می خواهم که بیشتر از این پیشرفت کنم و دوست دارم در همین پست به تیم ملی دعوت شوم .

ملوان کلاب : کار با حمید استیلی چطور است ؟ تفاوتی در کارش با قلعه نوعی می بینید ؟


حمید خان استیلی خیلی با بازیکنان رفیق تر است و از آن روزی که وارد تیم شد بازیکنان با روحیه به تمرینات می پردازند و با سرمربی تیم رابطه بهتری برقرار کردند و خیلی راحت می توان حرف های ایشان را قبول کرد و یک دوستی بسیار خوبی بین بازیکن و مربی به وجود آمده است و نتیجه آن را در بازی با استقلال اهواز دیدیم که این رفاقت چطور بود و بازیکنان از جان و دل مایه می گذاشتند و کارهای تاکتیکی که آقای استیلی گفته بود را به نحو احسن انجام دادند .

ملوان کلاب : نظرت در مورد پستی که بازی می کنی چیست ؟ با وجود راست پا بودنت بازی در سمت چپ زمین برایت مشکل نیست ؟


من از اول فوروارد بودم و این پست را خیلی دوست داشتم ولی از آن زمانی که دراگان اسکوچیچ من را در پست مدافع چپ قرار داد خودم این را  پسندیدم و این انگیزه ای شد که بتوانم در یک پست غیر تخصصی خودم را نشان دهم و خدا کمک کرد و با حمایت این هواداران که من را در آن پست قبول کردند توانستم جایگاه خودم را تثبیت کنم  . اتفاقاً آقای استیلی قبل از بازی از من پرسید که چرا دفاع راست بازی نمی کنی و من به او گفتم که در دفاع چپ راحت هستم و به فضای این پست آشنایی کامل دارم و خیلی بهتر می توانم کارایی داشته باشم .

ملوان کلاب: معمولا بعد از پیروزی ها و گلهای ملوان شادی های خاصی انجام می دهی .

وقتی ملوان گل می زند به این فکر می کنم که شهرم گل زده است وقتی ما گل می زنیم با حمایت یک شهر گل زده ایم و با خوردنگل  تیم هم خیلی ناراحت می شوم . دلیل اصلی آن شادی ها بخاطر این است که احساس می کنم که خودم گل زده ام به همین دلیل نمی توانم خودم را کنترل کنم و با تمام وجود بازیکنان را در آغوش می گیرم تا انگیزه ای شود تا گل های بیشتری بزنیم برای اینکه تیم ما هر چه بیشتر به روزهای خوبش برسد چون امسال تیم خیلی خوبی داریم و می توانیم به جایگاه بهتری دست پیدا کنیم .

 

ملوان کلاب : بازی با نفت تهران را چطور ارزیابی می کنی ؟

 

بازی با نفت در تهران همیشه بازیهای سختی بوده بخصوص که الان نفت تهران تیم بسیار پر مهره ای است و در بین هشت تیم برتر آسیا حضور دارد و با توجه به شکست هفته ی قبلش ، در این بازی تمام تلاششان را برای کسب سه امتیاز انجام می دهند . اما مطمئن باشید که ما یک تیم منسجم هستیم که امسال توانایی برتری مقابل هر تیمی را داریم و یقه ی تمام تیمهای لیگ را خواهیم گرفت و در هیچ بازی ای از پیش بازنده نیستیم . به امید خدا در این بازی نیز با حمایت هواداران که در استادیوم های سراسر کشور همراهمان هستند می توانیم با ارائه ی یک بازی خوب نتیجه ی مناسبی کسب کنیم .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی ؟

 

من و تمام مجموعه ملوان مدیون هواداران هستیم که در تمام شرایط پشت ما بازیکنان بودند و ما را درک کردند و در همه حال پشتیبان ما هستند و همین هوارداران هستند که به ما قوت قلب می دهند و در همه شرایط به ما کمک کردند و دست آنها را می بوسیم .

 

 

مهران دیده بان

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net