مدافع جوان ملوان می‌گوید ، هواداران تیمش از حضور استیلی روی نیمکت این تیم خوشحال هستند و با سرمربی […]

 

مدافع جوان ملوان می‌گوید ، هواداران تیمش از حضور استیلی روی نیمکت این تیم خوشحال هستند و با سرمربی گری او تیم‌شان سر و سامان گرفته است .

 

 

محمدحسین کنعانی‌زادگان ، مدافع جوان ملوان درباره ی شرایط تیمش بعد از رفتن امیر قلعه‌نویی و آمدن حمید استیلی به عنوان سرمربی ، اظها‌ر کرد : حقیقتاً با آمدن استیلی تیم‌مان سر و سامان گرفته و با انگیزه‌ ی بیشتری به مصاف استقلال اهواز می‌رویم . قلعه‌نویی هم برای تیم ما بسیار زحمت کشید ، اما به دلیل مشکلات موجود در جلسه‌یی که با هیات مدیره ی باشگاه داشت ، از حضور در نیمکت تیم کناره‌گیری کرد .

 

 

 

وی ا‌دا‌مه‌ داد : از طرفی ما تمرینات مان را دیر شروع کرده بودیم و هر دفعه هم نام یک مربی مطرح می‌شد ، اما با وجود قلعه‌نویی تا حدودی تکلیف مان را می‌دانستیم . استیلی هم مربی خوبی است و ان‌شا‌الله در کنار او فصل خوبی را سپری کنیم .

 

 

 

بازیکن ملی‌پوش ملوان درباره ی تمرین روز گذشته (سه‌شنبه) تیمش با حضور استیلی ، اظها‌ر کرد : این تمرین با حضور استیلی ، اکبر محمدی و سایر اعضای کادرفنی برگزار شد . استیلی هم از اکبر محمدی خواست تا در کنار او بماند و تیم را ترک نکند . از طرفی تماشاگران هم از حضور استیلی خوشحال هستند . در تمرین اکبر محمدی گفت که باید با تمام توان مان به میدان برویم و دل هو‌اد‌ا‌ران را شاد کنیم . تا این لحظه سه امتیاز را کسب کرده‌ایم و امیدوارم با پیروزی مقابل استقلال به روال سابق برگردیم .

 

 

 

 

 

کنعانی‌زادگان با بیان این که استقلال اهواز تیم ریشه‌دار و پرطرفداری است ، افزود : ما هم ملوان هستیم و نشان داده‌ایم که می‌توانیم برای هر تیمی خطرساز شویم . در این بازی هم برای سه امتیاز به میدان می‌رویم و امیدوارم که این مهم تحقق یابد .

 

 

 

وی در پاسخ به این سوال که عملکرد فنی خودش پس از گذشت دو هفته‌ چه طور بوده و آیا به اردوی پیش‌روی تیم ‌ملی دعوت می‌شود ، تاکید کرد : خدا را شکر در اردوی قبل تیم ‌ملی عملکرد خوبی داشتم و بعد از آن هم در تعطیلات بدنم را آماده نگه داشتم . در هفته‌ ی نخست لیگ برتر جزو تیم برتر هفته‌ انتخاب شدم ، اما در هفته‌ ی قبل و در بازی مقابل استقلال عملکرد خوبی نداشتیم و ذهنیت‌ خوبی از تیم ما شکل نگرفته است . امیدوارم با حضور تماشاگران استقلال اهواز را شکست دهیم تا روند رو به رشدمان را حفظ کنیم .

 

منبع : ایسنا