اختصاصی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به مصاف استقلال اهواز خواهد رفت.     درباره ی بازی: در هفته ی سوم […]

اختصاصی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به مصاف استقلال اهواز خواهد رفت.

 

 

درباره ی بازی:

در هفته ی سوم از پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، ملوانان انزلی میزبان آبی های اهواز هستند. این دیدار روز پنجشنبه ۲۲ مرداد ۹۴ ساعت ۱۸:۳۰ در استادیوم تختی انزلی برگزار خواهد شد. قضاوت این بازی بر عهده ی پیام حیدری ست و علی میرزابیگی، علی دودانگه و محمد حسین ترابیان کمک های او هستند.

 

 

اسامی بازیکنان دعوت شده ی ملوان برای دیدار با استقلال اهواز:

 

(به زودی…)

 

ترکیب احتمالی دو تیم:

 


 

غایب ها:

 

احمد آهی ، سهیل رحمانی و صادق محرمی به علت مصدومیت در این دیدار غایب خواهند بود.

 

رو در رو:

 

دو تیم ملوان و استقلال اهواز مجموعا ۱۴ بار در تاریخ رقابت های لیگ برتر با یکدیگر بازی کرده اند که نتایج این دیدار ها به صورت زیر بوده است: (۵ پیروزی برای ملوان، ۵ تساوی و ۴ پیروزی برای استقلال اهواز)

 

 

 

جایگاه:

 

در دو هفته ای که از شروع لیگ برتر پانزدهم میگذرد ملوان با کسب یک برد و یک باخت با ۳ امتیاز در رده ی هفتم و استقلال اهواز با کسب یک برد و یک تساوی در رده ی پنجم جدول رده بندی قرار گرفته اند.

 

نکات بازی:

 

استقلال اهواز که بعد از ۴ فصل دوری از لیگ برتر مجددا به سطح اول فوتبال کشور بازگشته است این بار مقابل ملوانی قرار میگیرد که در برهه ای عجیب از تاریخ خود قرار گرفته است. ملوان که در طول ۴۴ سال از حیات خود تنها ۴ سرمربی روی نیمکت خود دیده بود در دو سال اخیر ۶ تغییر سرمربی داشته است (!) در مورد آخرین تغییر که تنها پس از گذشت ۲ هفته از شروع لیگ صورت گرفته است حتی می تواند موجب ثبت رکورد سریعترین تغییر مربی در لیگ برتر هم باشد!

 

نکات بیشتر در مورد این بازی را در تصویر زیر ملاحظه می کنید:

 

 

 

 

 

اتفاق ویژه:

 

سعید سالارزاده مدافع انزلیچی استقلال اهواز که سالها سابقه ی پوشیدن پیراهن ملوان را در کارنامه دارد ، در صورت قرار گرفتن در ترکیب استقلال اهواز برای اولین بار در استادیوم تختی انزلی با پیراهن تیمی غیر از ملوان و مقابل ملوان بازی می کند .


 

پخش زنده:

 

این دیدار به طور زنده از شبکه های استانی باران و خوزستان پخش خواهد شد.

 

 

پیش بینی شما از نتیجه ی دیدار ملوان-استقلال اهواز چیست ؟ نظر خود را با ما و سایر هواداران ملوان به اشتراک بگذارید.

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net