کاپیتان تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: شرایط تیم ملوان مثل تیم ما است اما بازی کردن در انزلی و جلوی […]

کاپیتان تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: شرایط تیم ملوان مثل تیم ما است اما بازی کردن در انزلی و جلوی هواداران تیم ملوان خطرناک است.

 

عادل کلاه‌​کج اظهار کرد: پس از برد مقابل سیاه‌​جامگان تیم​مان شرایط بسیار خوبی پیدا کرده است و در حال حاضر تمرینات فشرده‌ای را پشت سر می‌گذاریم. شرایط بسیار خوبی داریم و ان​شاءالله بازی بعد هم می‌رویم تا با امتیاز از انزلی برگردیم.

وی درباره آمادگی خودش گفت: خدا را شکر شرایط بدنی‌ام بد نیست و تمریناتم را به صورت مداوم انجام می‌​دهم. نمی‌​گویم آمادگی‌​ام به صددرصد رسیده است اما شرایط نسبتا خوبی دارم.

این بازیکن تیم فوتبال استقلال اهواز درباره تیم ملوان بیان کرد: آقای قلعه‌​نویی از این تیم کنار رفته است و فکر نمی‌کنم در دو هفته گذشته نیز او این تیم را هدایت می‌​کرد؛ چرا که روی نیمکت هم نبود. ملوان بازیکنان خیلی خوب و باتجربه‌ای دارد. البته شرایط​‌ آنها مانند ماست و زمان زیادی تمرین نکرده‌​اند. همیشه بازی کردن در انزلی خطرناک است. آنها یک سری بازیکنان سرباز را به خدمت گرفته و شرایط خوبی پیدا کرده​‌اند. بازی کردن جلوی هواداران این تیم بسیار سخت است.

وی ادامه داد: بازی سختی را پیش‌رو داریم اما در فوتبال ایران همه چیز شدنی است و بستگی به اراده خود‌مان‌ دارد. به هر حال ان​شاءالله که خدا کمک کند و با تلاش بازیکنان تیم، در این بازی موفق کار کنیم.

کلاه‌​کج در پاسخ به این سوال که آیا تیم استقلال اهواز به هماهنگی لازم رسیده است، عنوان کرد: نمی​‌شود گفت کامل ولی به هماهنگی نسبی​ رسیده‌​ایم. بعضی از بازیکنان ما که در فصل​‌های گذشته در یک تیم کار کرده​‌اند، با هم هماهنگی دارند اما فعلا باید کار کنیم تا به هماهنگی لازم دست پیدا کنیم. ان​شاءالله با درایت کادر فنی و آقای بختیاری‌​زاده به شرایط خوبی برسیم.

 

 

منبع : ایسنا