سرمربی ملوان گفت:دنیامالی به من توضیح داد که مالک قبلی ۲ روز پیش از لیگ انصراف داده و از من […]

سرمربی ملوان گفت:دنیامالی به من توضیح داد که مالک قبلی ۲ روز پیش از لیگ انصراف داده و از من خواست که تحمل کنم.

 

 

حمید استیلی بعد از قبول سرمربیگری باشگاه ملوان که تا پیش از قلعه نویی قرار بود روی نیمکت آن بنشیند، امروز راهی انزلی خواهد شد تا هدایت تیم جدیدش را در دست بگیرد. گفت و گوی وی را قبل از آغاز کارش در ملوان می خوانید:

 

 

 

 

* چه شد که قبول کردید در این برهه به انزلی بروید؟

 

 

 

 

ملوان نام بزرگی دارد و به خاطر برخی مسائل این روزها سردرگم به نظر می رسد. البته من تنها مشکل این تیم را مسائل مالی دیدم که آن هم قرار است حل شود. بعد از صحبتهایی که دنیامالی با من کرد و قول هایی که داد تا مشکلات حل شود، من هم این سمت را قبول کردم.

 

 

 

 

* اما قلعه نویی نیز به همین قول ها دل بسته بود و در نهایت از ملوان جدا شد؟

 

 

 

 

اتفاقا من به قلعه نویی نیز زنگ زدم و با او صحبت کردم. قلعه نویی به من گفت که حتما بروم و من نیز به امید حل مشکلات مالی به انزلی می روم.

 

 

 

* شما نیز مثل قلعه نویی شرط نشستن روی نیمکت را حل مشکلات مالی اعلام کردید؟

 

 

این مشکلات قطعا حل شدنی است. دنیامالی به من توضیح داد که مالک قبلی ۲ روز پیش از لیگ انصراف داده و از من خواست که تحمل کنم. البته از همین بازی من روی نیمکت هستم و امیدوارم که تمام مسائل حل شود.

 

 

 

 

* جواد زرینچه نیز که قرار بود در کنار شما باشد، به نظر از حضور در انزلی انصراف داده است؟

 

 

 

 

جواد دیروز به من اوکی داد تا در کنارم باشد اما فرزند او در آمریکا قرار است عمل جراحی انجام دهد که بعد از اطلاع از شرایط او قرار شد سریع به آنجا برود و ۲، ۳ ماهی را خارج از کشور باشد. من نیز به او گفتم که فرزندت واجب تر است و انشاالله در فرصت دیگری با هم هستیم.

 

 

 

 

* پس کادرفنی شما چه کسانی هستند؟

 

 

 

 

مهدی حسینی نسب که همراه با من خواهد بود اما برای انتخاب سایر اعضای کادرفنی به کمی زمان احتیاج داریم. نیاز است که به انزلی بروم و با کسانی که هم اکنون مشغول هستند، دیدار کنم و سپس تصمیم نهایی را بگیرم. الان اکبر محمدی در انزلی است و زحمت تمرین دادن تیم را می کشد. ممکن است با برخی از اعضای فعلی ادامه دهیم و بعد از چند روز نیز اعضای جدیدی را اضافه کنیم.

 

 

 

 

* دیشب در برنامه نود این موضوع مطرح شد که حبیب کاشانی شما را به دنیامالی در شورای شهر برای سرمربیگری ملوان معرفی کرده است؟

 

 

 

 

باور کنید کل ماجرای سرمربیگری من در ملوان ۲۴ ساعت هم طول نکشید. این اتفاق دیروز به یک باره رخ داد که بعد از به توافق نرسیدن با قلعه نویی دنیامالی از شمال به تهران آمد تا به من در دفترش جلسه ای داشته باشد. باور کنید که کاشانی روحش هم از این ماجرا خبر نداشت، اگرچه بعد از نهایی شدن موضوع با کاشانی تماس گرفتم و از او کسب رخصت کردم.

 

 

 

 

* در آخر شما هدفتان با ملوان در این فصل کسب چه رتبه ای است؟

 

 

 

 

مهمترین شاخصه ملوان هوادارانش هستند که آنها را شبیه به استقلال و پرسپولیس کرده است. پتانسیل ملوان از نظر بازیکن بالاست و من نیز با بازیکنانی چون زارع، آبشک و نوری قبلا کا کرده ام. من هر چه دارم، برای ملوان خرج خواهم کرد اما هر جا که رفتم، گفته ام هدفم این است که فوتبال خوبی بازی کنیم. می خواهم مثل سال قبل که در راه آهن یکسری جوان معرفی کردیم، اینجا نیز این کار را انجام بدهیم.

 

 

 

 

منبع : کاپ