تعویض در باشگاه ملوان بندرانزلی ! روابط عمومی از چارت باشگاه خارج و به جای ایشان روابط خصوصی به چارت […]

تعویض در باشگاه ملوان بندرانزلی ! روابط عمومی از چارت باشگاه خارج و به جای ایشان روابط خصوصی به چارت باشگاه وارد گردید !!!

 

متاسفانه بار دیگر مانند ابتدای فصل گذشته اتفاقاتی در باشگاه ملوان می افتد که بسیار ناراحت کننده است و ظاهرا برخی دوستان با شیوه های جدید روابط عمومی را در باشگاه تبدیل به روابط خصوصی کرده اند !

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، عصر روز سه شنبه در محل هتل سفیدکنار مراسم معارفه ی حمید استیلی سرمربی جدید ملوان بندرانزلی انجام گرفت که متاسفانه از سوی ارسطو عزتیان مسئول روابط عمومی باشگاه ملوان دعوتی از “ملوان کلاب” و برخی دیگر از رسانه های محلی و خبرنگاران به عمل نیامد و فقط تعداد کمی از خبرنگاران به این جلسه به صورت خصوصی دعوت شدند !

 

در این میان به برخی از مسئولان باشگاه ملوان که نگران دو دستگی میان رسانه ها و باشگاه ملوان هستند و دائم نصایح خود در این خصوص را به سمع و نظر ما می رسانند باید یاد آور شویم ، حال که با برخی تصمیمات و اتفاقات به خودیِ خود حاشیه اطراف باشگاه بزرگ ملوان ایجاد شده ، این نصیحت را می بایست اول به زیرمجموعه ی خود داشته باشند تا در این حد باشگاه ملوان را خودمانی و دور همی نکنند و هر زمان هرکسی را مایل بودند و با ایشان رفاقت داشته در این گونه محافل دعوت نمایند و برخی رسانه های دیگر را از پوشش خبریِ چنین اتفاقی محروم نمایند ! یادمان می آید در چنین زمانی در فصل گذشته وقتی از ایشان به عنوان مدیر رسانه ای باشگاه دلیل عدم دعوت به جلسات و … را پرسیدیم در پاسخ گفتند : «چون آقای محجوب از شما خوشش نمی آید دعوتتان نمی کنیم !» و بسیار دوست داریم الان هم دلیل این موضوع را بدانیم که آیا باز هم کسی از ملوان کلاب خوشش نمی آید که همچین رفتاری می کنند ؟ ملوان کلاب نماینده کاربران خود است و به هیچ وجه نباید برخی عزیزان به دلایل شخصی بخش حتی کوچکی از هواداران را از این چنین گزارش هایی محروم نماید ! سوال اصلی ما این است که آیا “ملوان کلاب” و رسانه های دیگر محلی انزلی و برخی خبرنگاران شهرستان غریبه هستند و خبرگزاری فارس یا دیگر خبرگزاری های کشوری دوست ؟! مطمئناً با وجود عذرخواهی برخی مسئولان باشگاه بابت این رفتار غیر حرفه ای روابط عمومی باشگاه نمی توانیم از اینگونه تبعیض ها بگذریم ، زیرا زمانی ما باید جوابگوی کم کاری در این زمینه به کاربران محترممان باشیم و به احترام آنها سکوت نخواهیم کرد .

 

خوشبختانه رسانه های محلی و هواداران در نیم فصل دوم فصل گذشته به خوبی نقش خود را در موفقیت ملوان فارغ از مشکلات مدیریتی باشگاه نشان دادند و این رفتار با رسانه های انزلی و در مقابل خوش خدمتی به رسانه های کشوری چندان برازنده ی روحیه ی ملوانی ها و انزلیچی ها نیست . امیدواریم باشگاه ملوان این رویه را تغییر داده و روابط عمومی را تبدیل به روابط خصوصی نکند ، زیرا این رسانه های محلی هستند که با وجود همه ی مشکلات و در بدترین روزها در کنار باشگاه بودند و به موفقیت ملوان بیش از هر رسانه ی دیگری فکر می کنند .

 

 

ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net