فرزاد حاتمی در مورد شکست ۲ بر صفر ملوان مقابل استقلال، جدایی امیر قلعه‌نویی، وضعیت ملوان و … صحبت‌هایی […]

 

فرزاد حاتمی در مورد شکست ۲ بر صفر ملوان مقابل استقلال، جدایی امیر قلعه‌نویی، وضعیت ملوان و … صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

 

 

 

* تسنیم: چرا مقابل استقلال ضعیف بازی کردید؟

 

 

در روز خوب استقلال، بد بازی کردیم و شکست خوردیم. به قول فوتبالی‌ها، بازی‌مان نگرفت و با اختلاف ۲ گل نتیجه را واگذار کردیم. علاوه بر اینکه داخل زمین هماهنگ نبودیم، شکست ما به استقلال به مسائل دیگر هم باز می‌گردد و تنها مختص به داخل زمین نبود.

 

 

 

 

* تسنیم: منظورت مسائلی مالی است؟

 

 

دقیقاً نمی‌توانیم بگوییم که این مسئله باعث شکست ملوان شد اما بی‌تأثیر نبود. اگر بازیکنان دغدغه مالی نداشتند، نتیجه دیگری رقم می‌خورد. مطمئن باشید که اختلاف استقلال و ملوان این نتیجه نبود.

 

 

 

 

* تسنیم: امیر قلعه‌نویی هم از ملوان جدا شد…

 

 

ظاهراً قلعه‌نویی با باشگاه به توافق نرسید. قلعه‌نویی در ۱۰ سال اخیر یکی از پرافتخارترین مربیان لیگ بوده و مسائلی را عنوان کرده که باشگاه نتوانست آن را تامین کند. قلعه‌نویی دوست نداشت مشکلات مالی که در استقلال روبرو بود را در ملوان ببیند. تنها مشکل استقلال فصل گذشته مسائل مالی بود و قلعه‌نویی این مسئله را به خوبی می‌دانست.

 

 

 

* تسنیم: چه نظری در مورد استقلال داری؟

 

استقلال تیم خوب، جوان و یک‌دستی دارد و امیدوارم در سال جاری موفق باشند. هر چند که به این تیم باختیم اما ملوان به لحاظ مهره از استقلال قوی‌تر بود و یک‌سری مسائل بیرونی باعث شد که مقابل این تیم نتیجه نگیریم.

 

 

 

* تسنیم: هواداران استقلال پژمان نوری و سیدحسین حسینی را تشویق کردند ولی از تو استقبال نکردند. فکر می‌کنی چرا نسبت به تو واکنش نشان می‌دادند؟

 

 

هواداران استقلال من را تشویق کردند و من هم حسن نیتم را نشان داده و سمت آنها رفتم. نمی‌دانم منظورتان کدام شعارها بوده است.

 

 

 

 

* تسنیم: زمانی که پا به توپ می‌شدی، هواداران استقلال تو را «هو» می‌کردند…

 

 

داخل زمین نشنیدم که من را هو می‌کنند و همانطور که گفتم آنها را من را تشویق کردند.

 

 

 

 

* تسنیم: قبل از بازی با حنیف عمران‌زاده و مهدی رحمتی چه صحبتی می‌کردی؟

 

 

حنیف با لباس شخصی وارد زمین شده بود و در این مورد با او صحبت می‌کردم. امیدوارم محرومیت عمران‌زاده هر چه زودتر به پایان برسد و او بتواند مانند سابق به عنوان بازیکن متعصب برای استقلال به میدان برود. در مورد رحمتی هم باید بگویم که نمی‌دانم چه کار می‌‌کند که نتوانسته‌ام به او گل بزنم (باخنده). در بیشتر تیم‌ها با رحمتی هم‌بازی بوده‌ام و تنها ۴ بار مقابل او بازی کردم ولی نمی‌دانم چه کار می‌کند که نمی‌توانم به او گل بزنم. زمانی که تراکتورسازی بودم، رحمتی درون دروازه استقلال بود و تیم را ۱۰ نفره کردند و بازی را واگذار کردیم. سال گذشته هم توپم در بازی با پیکان به تیر دروازه برخورد کرد و امسال هم دیدید که چه اتفاقی برای ملوان افتاد!

 

 

 

 

* تسنیم: و حرف پایانی؟

 

 

اگر هواداران ملوان از ما حمایت کنند، این تیم در روزهای آینده به دوران اوج بازمی‌گردد.

 

منبع : تسنیم