مربی تیم فوتبال ملوان بعد از جدایی قلعه نویی از این تیم جدا شد.   به گزارش کاپ ، اکبر […]

مربی تیم فوتبال ملوان بعد از جدایی قلعه نویی از این تیم جدا شد.

 

به گزارش کاپ ، اکبر محمدی دستیار امیر قلعه نویی با تایید خبر فوق اظهار داشت: در تماسی که با امیر قلعه نویی داشتم گفت شما در انزلی بمانید و حق و حقوق خود را بگیرید. البته من قبلا هم گفته بودم اگر قلعه نویی در ملوان نماند ما هم نمی مانیم. همین اتفاق هم افتاد و من تصمیم گرفتم انزلی را ترک کنم.

 

وی در ادامه درباره واکنش مدیران ملوان در قبال جدایی اش افزود: شب گذشته جلسه ای با مدیران ملوانداشتیم. آنها پیشنهاد کردند من بمانم و با تیم های پایه و آکادمی کار کنم که قبول نکردم.

 

مربی سابق ملوان در ادامه درباره حضور حمید استیلی و دستیارانش در ملوان یادآور شد: در این باره حرف نزنم، بهتر است.

 

محمدی درباره علت جدایی قلعه نویی گفت: مسایلی هست که خیلی ها از آنها خبر ندارند. برخی تصور می کنند امیر خان به خاطر پول قید کار کردن را زد. شاید این پول یک بخش ماجرا باشد اما تمام داستان نیست. این اواخر ۵۵۰میلیون تومان پول رسید که ایشان گفتند این پول بین بازیکنان تقسیم شود. پیشنهادی که مدیریت قبول کرد و گفتند بخشی از این پول را بابت هزینه های سفر به این شهر و آن شهر برای بازی ها نگه می داریم و الباقی تقسیم می شود که به هر بازیکن ۱۰ میلیون تومان رسید.

 

وی همچنین اضافه کرد: برای خود قلعه نویی هم ۳۰ میلیون در نظر گرفته بودند که با پاداش بازی ذوب آهن ۳۲میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شد. امیر خان این پول را قبول نکرد و پیشنهاد داد این پول را صرف خرید امکانات برای زمین حسن رود کنید. باور کنید جایی که تمرین می کردیم یک کانکس برای رسیدگی به امور تیم و پزشکی نداشتیم که قرار شد با سهم امیر قلعه نویی این کارها صورت گیرد. قلعه نویی یکسری وسایل کمک آموزشی ورزشی هم از شرکت مجید با اعتبار خودش گرفت تا محل تمرین ملوان مجهز به تمام ابزاری که یک تیم لازم دارد بشود.

 

اکبر محمدی در پایان خاطرنشان کرد: این مسایل را می توانید از میثم بائو هم جویا شوید. او آمده بود برای ملوان بازی کند اما زمانی که متوجه شد قلعه نویی جدا شده ترجیح داد نماند و با تیم قرارداد نبست و رفت.

منبع : کاپ