اختصاصی – چند ساعت پیش خبر جدایی امیر قلعه نوعی از ملوان اعلام شد و مشخص شد بنا به دلایل […]

اختصاصی – چند ساعت پیش خبر جدایی امیر قلعه نوعی از ملوان اعلام شد و مشخص شد بنا به دلایل مالی امکان ادامه همکاری وجود ندارد . پس از اعلام این خبر لیستی از مربیان دیگری ردیف شد و به اسامی اشاره شد که نه سنخیتی با این تیم دارند و نه در عالم فوتبال ایران دارای رزومه قابل دفاعی میباشند .

 

 

 

 

حضور امیر قلعه نوعی بارقه هایی از امید را در دل هواداران زنده کرده بود و فکر یک ملوانِ بالای جدولی به سبب کاریزمای خاص امیر و سابقه و تجربه وی ملکه ذهن هواداران شده بود . به هر روی نام امیر قلعه نوعی چیزی نبود که بتوان از آن به سادگی گذشت و این فرصت بسیار خوبی بود که هم ملوان از امیر و هم امیر از ملوان استفاده نمایند . اما امروز بعد از امیر به دنبال اسامی رفته ایم که فقط بگوییم یک سرمربی نامدار را جذب کرده ایم و به اینکه این نامدار بودن آیا با کسب موفقیت همراه بوده یا نه برایمان مهم نیست !! ما دقیقا راهی را طی میکنیم که شاهین بوشهر و حتی داماش گیلان طی کردند و مربیانی را بر مسند کار آورند که هیچ چیزی برای اضافه کردن به تیم نداشتند .

 

حال سوالی که مطرح میشود ذکر این نکته است که مصاحبه های سخنگوی باشگاه و حتی اعضای هیات مدیره به ضرس قاطع صحبت از حضور قلعه نوعی بر روی نیمکت این داشتنه و نگرانی بابت این موضوع نداشته اند اما به یکباره صحبت از عدم توانایی مالی باشگاه در برآورده کردن خواسته های آقای قلعه نوعی میشود در حالی که به نظر نمیرسد شرایط مالی امروز با شرایط هفته پیش توفیر چندانی داشته باشد . یعنی تمام آن اطمینانی که هیات مدیره نسبت به حل مسائل مالی میدادند و هواداران را به روزهای خوش آینده وعده میدادند همه سرسری و بدون پشتوانه بوده یا اساساً از ابتدا قرار نبود مسائل آنگونه که عنوان میشد هدایت شود ؟؟ امیدوارم اعضای هیات مدیره و سخنگوی باشگاه جوابی در خور مطالبات برحق هواداران داشته باشند و پاسخی قانع کننده ارائه فرمایند .

 

شاید گفتن این نکته چندان خوشایند نباشد اما مطمئنم عدم حضور قلعه نوعی میتواند تیم را به شدت دچار حواشی بی پایانی نماید به نحوی که کنترل آن در قدرت باشگاه خارج باشد . قلعه نوعی بعنوان یک مربی شناخته شده در بین کلیه هواداران فوتبال معرفی شده است و امروز سایه نامش بر نیمکت ملوان میتواند هر سرمربی دیگری را تحت تاثیر قرار دهد . مخصوصاً اینکه اسامی یاد شده از کاندیداهای سرمربیگری ملوان به خودی خود چنان حاشیه ای به همراه خواهند داشت که کلاف پیچیده ملوان را پیچیده تر خواهند کرد . مربیان نه چندان بزرگی که فقط به دنبال حضور در لیگ برتر هستند و بیشتر به خود فکر میکنند تا ملوان .

 

بعنوان یکی از خیل هواداران این تیم محبوب و دوست داشتنی از هیات مدیره ملوان تقاضا میکنم دوباره باب مذاکره با امیرقلعه نوعی را گشوده و با راهکاری معقول و مناسب موجبات ادامه کار ایشان را در ملوان فراهم آورند . امسال تیم خوبی داریم و با یک مربی کاربلد به آنچه سالهاست انتظار داشته ایم میتوانیم دست یابیم لطفا امکان این دست یابی به آرزوهای دور و درازمان را با حذف قلعه نوعی و استفاده از مربیان بدون عقبه ای که سالهاست در انتظار یک افتخار خشک و خالی هستند باطل نکنید . مگذارید کاخ آرزوهایی که با این بازیکنان و مربی ساخته بودیم به یکباره ویران شود و در انتهای فصل حسرتِ نداشتن مربی چون قلعه نوعی را روی نیمکتمان داشته باشیم . لطفا همین امروز باب مذاکرات را باز کنید و هواداران را از استرسی که خارج از حد توان آنان است رهایی بخشید .

 

 

رضا مظلوم

منبع: ملوان کلاب.نت – (www.MalavanClub.Net)