اختصاصی – میلاد کی مرام بازیگر مطرح انزلیچی سینمای ایران از وضعیت به وجود آمده در باشگاه ملوان بسیار ناراحت […]

اختصاصی – میلاد کی مرام بازیگر مطرح انزلیچی سینمای ایران از وضعیت به وجود آمده در باشگاه ملوان بسیار ناراحت است و در گفتگو با “ملوان کلاب” گلایه هایش از شرایط موجود و جدایی امیر قلعه نوعی از ملوان را عنوان کرد .

 

میلاد کی مرام در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفت : « قبل از هرچیز خدمت همه عرض کنم که من فوتبالی نیستم و فقط یک انزلیچی هستم که عاشق ملوان و شهرم هستم و نظراتم کاملا شخصی است و خواهش می کنم به کسی بر نخورد و برداشت ناثواب از صحبتهای من نکنند ، من به طرفداری از ملوان و مردم شهرم می خواهم بگویم بزرگترین اشتباه در حال حاضر جدایی قلعه نوعی از ملوان است ، این تیم بازی این بازیکنان و کادرفنی یکی از مدعیان جدی سهمیه است . خواسته ی قلعه نوعی ، خواسته ی عجیب غریبی نیست ، ما با آگاهی قبلی یک سری بازیکن و مربی جذب کردیم و قرارداد بستیم ، حالا باید پول بخشی از پول قراردادهایشان را بدهیم دیگر ، این که اتفاق عجیبی نیست ؟ مگر بدون پول می شود تیم داری کرد ؟ این مربی از ۲ هفته پیش از شروع لیگ آمد و بدون اینکه پولی بگیرد تا الان کارش را انجام داد و تنها خواسته اش برای بازیکنان تیم بود که در واقع برای خود ملوان بود ! اما دائم ما در این مدت شنیدیم امروز مالک فردا پول هفته ی آینده پول ، دائم امروز و فردا ، چه شد پس ؟ »

 

کی مرام ادامه داد : «اصلا من به آقای قلعه نوعی کار ندارم هرکسی به عنوان سرمربی ملوان روی آن نیمکت نشسته بود و این حرف را می زد حرفش نا معقول نبود کما اینکه آقای قلعه نوعی پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر هستند و به راحتی می توانند کاری با ملوان کنند که چندین ساله کسی با ملوان نتوانسته آن را انجام دهد و این صحبتهایشان نیز در راستای همین هدف است . ایشان پشت بازیکنان در آمدند و بازیکنان هم تا الان نجابت کردند و حرفی از پول نزدند اما گاهی دیگر صحبت نکردن آنها هم بد می شود چون مردم بخاطر عشقشان به ملوان بشدت ناراحت هستند و از این اوضاع نا بسامان عذاب می کشند ، ما بهترین بازیکنان و بهترین هواداران و بهترین مربی را هم داریم اما تیم بیرونی باید به درستی از اینها حمایت کند تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود . »

 

بازیگر انزلیچی سینمای ایران گفت : « مگر استان گیلان و خود شهر انزلی کم منابع مالی دارند ؟ اداره ی کل بندر ، اداره گمرک ، اداره شیلات ، منطقه ی آزاد انزلی که هر کدام به راحتی می توانند چند تیم را ساپورت کنند ، چگونه می شود که تمامی تیمهای ایران به نوعی از سرمایه های دولتی ارتزاق می کنند و تنها ملوان است که باید به دست اشخاص اداره شود ؟ مگر این تیم مال مردم نیست ؟ به جرات می گویم اگر به تناسب جمعیت بخواهیم هواداران تیمها را بسنجیم ملوان پرطرفدارترین تیم ایران است از یک شهر کوچک که همه عاشقانه دوستش دارند ، پس چرا ملوان باید این مشکلات را داشته باشد و نتوانتد مانند بقیه تیمهای لیگ برتری یک ارگان قدرتمند را به عنوان حامی پشت خودش داشته باشد که امروز در آستانه هفته ی سوم لیگ برتر اینگونه مشکلات گریبانگیرش شود و سرمربی خوبی که در کنارش داشته را از دست دهد و قطع همکاری کند . تازه بعد از این همه مدت دوستان ما به این نتیجه رسیده است که به جای اشخاص حقیقی از اشخاص حقوقی استفاده کند ، این چیزی است که ما سالها گفته ایم . فرق ملوان با استقلال و پرسپولیس و سپاهان و تراکتورسازی و … چیست ؟ »

 

وی ادامه داد : « آقای دنیامالی و دیگر اعضای محترم هیئت مدیره ، بی نهایت از شما متشکریم که زحمت می کشید اما مگر این تیم مال مردم نیست ؟ کمی هم به حرف مردم گوش کنیم ، من خارج از انزلی زندگی می کنم هم خدا را صد هزار مرتبه شکر زندگی خوبی دارم هم شغل مناسب و هیچ کس نمی تواند بگوید از کنار ملوان دنبال چیزی هستم ، اما ملوان تنها چیزی است که در زندگی ام می تواند باعث بغضم شود ، ناراحتم از وضعیت تیمم ، یک بار هم که شده ببینیم مردم چه می خواهند به همان عمل کنیم مگر اعضای هیئت مدیره نماینده های مردم در باشگاه ملوان نیستند ؟ اگر لازم باشد مردم از جیبشان هم برای این تیم هزینه می کنند . »

 

میلاد کی مرام در پایان گفت : « از آقای ترکان رئیس منطقه آزاد کل کشور که انسان وارسته ای هستند و من ارادت خاصی نسبت به ایشان دارم خواهش می کنم که از طریق منطقه آزاد انزلی به ملوان کمک کنند و نجات بدن این تیم را با این همه سال سابقه و این همه هوادار ، دل یک استان را می توانند با این کار شاد کنند . باور کنید وقتی راجع به ملوان حرف می زنم عصبی می شوم و بغض می کنم ، من وقتی از اینجا انقدر حرص می خورم و چنین حالی دارم ، ببینید آن کسانی که در انزلی هستند و تنها عشق زندگی شان ملوان است چه شرایطی دارند . مطمئن باشید اگر مردم از قلعه نوعی بخواهند که در انزلی بماند او می ماند و او هر خواسته ای هم داشته برای خود ملوان بوده . این خواسته ها برای موفقیت ملوان است . مطمئن باشید هنوز هم آقای قلعه نوعی و هم آقای محمدی برای بازی هفته سوم ملوان برنامه دارند . ملوان تیم بزرگی است و مربی بزرگ می خواهد تا بالاخره بعد از سالها برای رسیدن به موفقیت های بزرگ تلاش کنیم .»

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net