سخنگوی باشگاه ملوان انزلی گفت:قلعه نویی در این مدت حسن نیت خود را به مردم انزلی و باشگاه ملوان نشان […]

سخنگوی باشگاه ملوان انزلی گفت:قلعه نویی در این مدت حسن نیت خود را به مردم انزلی و باشگاه ملوان نشان داد.


محمود آذرگون در گفت و گو با خبرنگار کاپ،درباره جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان با امیر قلعه نویی اظهار داشت:یکی از طولانی ترین جلسات ممکن را با قلعه نویی برگزار کردیم.به شکلی که از حدود ساعت ۹ یکشنبه شب این جلسه آغاز شد و تا ساعت ۱:۴۰ بامداد ادامه داشت.

وی ادامه داد:جلسه در فضای بسیار آرام و خوبی برگزار شد و طرفین نظرات خود را درباره چگونگی کمک به ملوان مطرح کردند.با این وجود از آنجایی که قلعه نویی خواهان تزریق منابع مالی تا پایان هفته شده بود و امکان انجام این مهم میسر نبود،در نهایت در فضایی دوستانه امکان ادامه همکاری فراهم نشد.

سخنگوی هیات مدیره ملوان خاطرنشان کرد:قلعه نویی در این مدت حسن نیت خود را به مردم انزلی و باشگاه ملوان نشان داد.او در شرایطی سخت هدایت تیم را به عهده گرفت و در جلسه آخر هم بارها و بارها گفت در آینده هر کاری از دستش برمی آید را برای موفقیت ملوان انجام می دهد.قلعه نویی مشاور هیات مدیره باقی می ماند و ما امیدواریم بتوانیم از نظرات او استفاده کنیم.

آذرگون درباره اینکه جانشین قلعه نویی چه کسی خواهد بود بیان داشت:هنوز در این باره صحبت نکرده ایم و قصد داریم در جلسه آینده هیات مدیره در این باره بررسی های لازم را انجام دهیم.هواداران ملوان نگران نباشند و به آنها اطمینان می دهم در اسرع وقت تکلیف کادر فنی را روشن می کنیم تا تیم در هفته های آتی با قدرت در لیگ برتر ظاهر شود .