تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته ی دوم رقابت های لیگ برتر به مصاف استقلال تهران رفت که با نتیجه […]

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته ی دوم رقابت های لیگ برتر به مصاف استقلال تهران رفت که با نتیجه ی ۲ بر صفر شکست خورد.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های استقلال و ملوان در حالی برگزار می‌شود که امید ابراهیمی موفق شد دو گل برای آبی‌پوشان به ثمر برساند. ابراهیمی امروز در حالی مقابل تیم امیر قلعه‌نویی درخشید که قبل از شروع فصل این شایعه در مورد او مطرح شده بود که با جدایی امیر قلعه‌نویی از استقلال این بازیکن هم آبی‌پوشان را ترک خواهد کرد. البته این درخشش به تمامی شایعات پایان داد و ابراهیمی موفق شد استقلال را دو بر صفر پیش بیندازد.

 

* در یک صحنه بازیکنان تیم ملوان توسط پژمان نوری ضربه‌ای را به تیر دروازه زدند که اعتقاد داشتند این ضربه به کرنر رفته و داور باید به سود آنها کرنر می‌گرفت.

 

* بعد از گل دوم تیم استقلال، امید ابراهیمی و پرویز مظلومی به شدت توسط تماشاگران مورد تشویق قرار گرفتند.

 

* در حالی که هنوز لیگ برتر استارت جدی نخورده و هفته دوم مسابقات برگزاری می‌شود هواداران استقلال شعارهای احساسی سر می‌دهند و سرود قهرمانی می‌خوانند.

 

* وقتی گل دوم آبی‌پوشان توسط امید ابراهیمی به ثمر رسید، بازیکنان این تیم خوشحالی جدیدی انجام دادند و به سبک روماریو و ببتو مهاجمان طلایی برزیل در دهه نود خوشحالی انجام دادند. این اتفاق در حالی مقابل تماشاگران ملوان رخ داد که خشم انزلی‌چی‌ها را برانگیخت و درنهایت داور امید ابراهیمی را با کارت زرد جریمه کرد.

 

* در یک صحنه دیگر، آرش برهانی در موقعیت گل قرار گرفت که عزت‌الله پورقاز روی برهانی خطا کرد که در این صحنه کفش مهاجم استقلال از پای او درآمد.

 

* امیر قلعه‌نویی که به جای حضور روی نیمکت روی سکوها هم ننشسته و در رختکن بازی تیمش را تماشا می‌کند، با هیچ شعاری مواجه نشد. نکته جالب توجه اینجا است که هواداران استقلال سراغ وی را می‌گیرند و می‌پرسند قلعه‌نویی کجاست؟

 

* امیر قلعه‌نویی سرمربی ملوان که هنوز قراردادش را ثبت نکرده امروز در رختکن بود و او در جریان نیمه دوم چند تماس تلفنی با نیمکت‌نشینان داشته است.

 

* بازیکنان ملوان در پایان بازی از سوی هواداران‌شان مورد تشویق قرار گرفتند.