مهاجم تیم ملوان گفت:از نظر بدنی شرایط خوبی نداریم ولی اگر در نیمه اول هم مثل نیمه دوم بازی می […]

مهاجم تیم ملوان گفت:از نظر بدنی شرایط خوبی نداریم ولی اگر در نیمه اول هم مثل نیمه دوم بازی می کردیم، نتیجه بهتری کسب کرده بودیم.

 

 

به گزارش کاپ، آرش افشین در پایان بازی مقابل استقلال درباره بازگشت خود به میدان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بعد از یک فصل کابوس وار مجددا مسابقه دادم و به ما اجازه دادند که برگردیم. از مسوولان تشکر می کنم و امیدوارم با تلاش خود جبران کنیم.من  صددرصد اشتباه کرده بودم و همه جا هم گفتم و عذرخواهی کردم. به هرحال شرایط سنی مان باعث شد که تحت تاثیر قرار بگیریم و ۵ سال پیش این تخلف را انجام دهیم. من این را در دادسرا نیز گفته ام.

 

مهاجم ملوان در رابطه با مسابقه خاطرنشان کرد: ما خیلی بد بودیم من به شخصه افتضاح بودم. از نظر بدنی شرایط خوبی نداریم ولی اگر در نیمه اول هم مثل نیمه دوم بازی می کردیم، نتیجه بهتری کسب کرده بودیم. به نظرم همه بد بودیم و امیدوارم تا هفته های آینده به شرایط بهتری برسیم.

 

افشین در خاتمه در ارتباط با مشکلات مالی ملوان اظهار داشت. مشکلات هنوز حل نشده است اما امیدواریم که این مشکلات حل شود تا قلعه نویی در تیم بماند. به هرحال او هم شرایطی دارد و توقعاتی. ایشان حقیقت را گفته که بازیکنان بزرگ ملوان هم بیشتر از ۱۰ میلیون تومان نگرفته اند. قلعه نویی توقع خاصی ندارد. پرداخت حق و  حقوق بازیکنان چیزی کاملا طبیعی است و او می خواهد این مسایل در باشگاه رعایت شود.