بلیت دیدار تیم‌های استقلال تهران و ملوان بندرانزلی، برای پیش‌فروش در سامانه بلیت الکترونیکی قرار داده شد.     به […]

بلیت دیدار تیم‌های استقلال تهران و ملوان بندرانزلی، برای پیش‌فروش در سامانه بلیت الکترونیکی قرار داده شد.

 

 

به گزارش سایت سازمان لیگ، براساس اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، علاقه‌مندان برای خرید بلیت بازی‌های این دیدار می‌توانند از طریق سامانه www.footballeticket.ir به دو روش از طریق کارت ملی و یا استفاده از کارت عضویت الکترونیک اقدام به خرید کنند.

 

 

همچنین اشاره به این نکته ضروری است که تماشاگران طرفدار تیم ملوان بندرانزلی که دارای کارت عضویت نیستند، قادر خواهند بود از طریق کارت ملی و در سامانه بلیت این مسابقه را پیشاپیش خریداری و در روز مسابقه در ورزشگاه حضور پیدا کنند.

 

 

علاقه‌مندانی که می‌خواهند بلیت‌های بازی‌های آتی را پیش‌خرید کنند و کارت عضویت ندارند، می‌توانند از طریق سامانه، کارت بلیت با مشخصات خود را خریداری کرده و سپس بلیت مسابقات را پیش‌خرید کنند. ارائه کارت بلیت برای این گروه در روز مسابقه الزامی است.

 

 

اولویت پیش‌خرید بلیت مسابقات با دارندگان کارت بلیت بوده و از نظر هزینه خرید بلیت، به این گروه تا ۲۵ درصد تخفیف داده خواهد شد. اگر به هر دلیلی زمان و تاریخ مسابقات تغییر کند، بلیت مسابقه‌ای که خریداری شده است به قوت خود باقی خواهد ماند و در تاریخ و زمان جدید می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

 

علاقه‌مندان می‌‏توانند، بلیت خود را از طریق کارت ملی خود نیز خریداری کنند، ولی تخفیفی برای این گروه در نظر گرفته نخواهد شد. ارائه کارت ملی برای این گروه در روز مسابقه الزامی است.