سخنگوی باشگاه ملوان انزلی گفت: هیأت مدیره باشگاه از سرمربیگری قلعه‌نویی در ملوان حمایت می‌کند.   محمود آذرگون در گفت‌وگو […]

سخنگوی باشگاه ملوان انزلی گفت: هیأت مدیره باشگاه از سرمربیگری قلعه‌نویی در ملوان حمایت می‌کند.

 

محمود آذرگون در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد جلسه امشب هیأت‌مدیره باشگاه ملوان گفت: جلسه بسیار مثبت و خوب و دو بخش بود. بخشی از آن مربوط به جذب اسپانسر بود که چند اسپانسر برای همکاری با باشگاه ملوان اعلام همکاری کردند و قرار شد پس از بررسی‌هایی دقیق‌تر اسپانسری که می‌تواند مشکلات باشگاه را بهتر حل کند به‌عنوان اسپانسر اصلی انتخاب شود.

 

وی ادامه داد: در بخش دیگری از جلسه که مربوط به کادر فنی بود، امیر قلعه‌نویی نیز حضور داشت و قرار شد که در دغدغه‌های ذهنی ایشان را برطرف کنیم. هیأت‌مدیره باشگاه از سرمربی قلعه‌نویی در ملوان حمایت قاطع خود را اعلام کرد و قرار شد بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود و مشکلات جزئی دیگری که وجود داشت برطرف کنیم.

 

آذرگون تصریح کرد: امیر قلعه‌نویی به‌دلیل آنکه قراردادش را در هیأت فوتبال ثبت نکرده، فردا مقابل استقلال نمی‌تواند روی نیمکت تیم ملوان بنشیند و مثل بازی اول با ذوب‌آهن ملوان را از روی سکوها هدایت می‌کند، اما اوایل هفته آینده قراردادش را ثبت خواهد کرد و از هفته سوم در لیگ برتر روی نیمکت ملوان حضور خواهد داشت.