مهاجم تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: به مهدی رحمتی پیشنهاد می‌کنم سوای اختلافاتی که دارد، به سمت امیر قلعه‌نویی برود […]

مهاجم تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: به مهدی رحمتی پیشنهاد می‌کنم سوای اختلافاتی که دارد، به سمت امیر قلعه‌نویی برود و از او رخصت بگیرد.

 

 

فرزاد حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تقابل ملوان و امیر قلعه‌نویی با استقلال، وضعیت خودش، بحث پرداختی بازیکنان و … صحبت‌هایی را انجام داد.

 

 

* تسنیم: در مورد بازی روز جمعه با استقلال صحبت کن.

 

از نظر جدولی این دیدار حساسیت ندارد ولی چون امیر قلعه‌نویی در استقلال بوده، حساسیت‌های خاص خودش را دارد. امیدوارم بازی روز جمعه تماشاگرپسند و قشنگ از آب در آید.

 

 

* تسنیم: به سمت نیمکت استقلال و پرویز مظلومی می‌روی؟

 

با مظلومی مشکلی ندارم که این موضوع را بزرگ کرده‌اند. شاگرد مظلومی نبوده‌ام ولی از او تشکر می‌کنم که دوست داشت به استقلال بروم. همانطور که گفته بودم شرایط مهیا نشد و در ملوان ماندم. با توجه به اینکه مجید صالح مربی من بوده و خاطرات خوبی با او و استقلال داشتم، سمت نیمکت استقلال و صالح می‌روم.

 

 

* تسنیم: یعنی سمت مظلومی نمی‌روی؟

 

وقتی سمت صالح می‌روم، سمت مظلومی هم خواهم رفت.

 

 

* تسنیم: با هواداران استقلال مشکلی که نداری؟

 

به هیچ عنوان. ۶ ماه برای استقلال بازی کردم و ۱۴،۱۵ گل به ثمر رسانده‌ام.

 

 

* تسنیم: به نظرت مهدی رحمتی با توجه به اختلافاتی که با قلعه‌نویی دارد، به سمت او می‌رود؟

 

مطمئن باشید که رحمتی سمت قلعه‌نویی می‌رود.

 

 

* تسنیم: ولی سال گذشته این کار را نکرد؟

 

رحمتی امسال سمت قلعه‌نویی می‌رود، چرا که می‌داند قلعه‌نویی سال‌ها مربی‌اش بوده است. به رحمتی پیشنهاد می‌کنم سوای اختلافاتی که دارد، به سمت قلعه‌نویی برود و از او رخصت بگیرد. مهدی (رحمتی) خودش روزی مربی می‌شود و ممکن است با بازیکنانش دچار اختلاف شود ولی بعدها انتظار دارد که شاگردش به سمت او برود.

 

 

* تسنیم: با توجه به مشکلات پرداخت مطالبات بازیکنان، قلعه‌نویی روی نیمکت ملوان می‌نشیند؟

 

امیرخان گفته تا مطالبات بازیکنان پرداخت نشود، روی نیمکت نمی‌نشیند. امیدوارم مدیریت باشگاه به فکر باشد، چرا بازیکنان با دغدغه‌های مالی نمی‌توانند تمرکز داشته باشند. امیدوارم این مشکل تا قبل بازی روز جمعه برطرف شود و قلعه‌نویی با خیال راحت مقابل استقلال روی نیمکت بنشیند.

 

منبع : تسنیم