عضو هیات مدیره باشگاه ملوان گفت: بائو باید در تمرینات ما تست بدهد تا اگر مدنظر کادر فنی قرار داشت آن […]

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان گفت: بائو باید در تمرینات ما تست بدهد تا اگر مدنظر کادر فنی قرار داشت آن وقت قراردادش را ثبت کند.

 

 

 

محمدرضا بدیعی فر در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با اینکه قرارداد قلعه نویی با ملوان چه زمانی به ثبت می رسد، اظهار داشت: مشکلی از این بابت وجود ندارد و دیدید که دیروز هم قلعه نویی در تمرین ملوان حاضر شد. فکر می کنم امروز یا فردا این کار انجام شود تا قلعه نویی را در بازی با استقلال روی نیمکت ملوان ببینیم.

 

 

وی در پاسخ به این سوال که شروط قلعه نویی مبنی بر پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی عنوان کرد: ما بخشی از قرارداد بازیکنان و کادر فنی را قبل از بازی با ذوب آهن پرداخت کردیم و مشکلی از این بابت نیست. البته درصدد این هستیم که بخشی دیگر از قراردادها تا چند روز آینده پرداخت شود. قلعه نویی نیز درصدی مشخص نکرده که مثلا اگر فلان قدر پول بدهید من با ملوان ثبت می کنم. مطمئن باشید تا فردا تمام موانع از بین می رود و قرارداد قلعه نویی هم رسمی خواهد شد.

 

 

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان در خصوص وضعیت میثم بائو برای پیوستن به این تیم خاطرنشان کرد: با نظر کادر فنی این بازیکن در تمرینات ملوان حاضر شده تا مورد ارزیابی قرار گیرد. در واقع او باید در تمرینات ما تست بدهد تا اگر مدنظر کادر فنی قرار داشت آن وقت قراردادش را ثبت کند. بجز این بازیکن فعلا بازیکن دیگری مدنظر باشگاه ملوان نیست.

 

 

وی در خصوص اینکه عبدالحمید رمضانی با وجود انصراف بهشتی همچنان در باشگاه ملوان قائم مقام به کارش ادامه می دهد گفت: خیر این طور نیست. نمی دانم چرا رمضانی در روزهای اخیر هم مصاحبه هایی درباره ملوان انجام داده چون او دیگر سمتی در باشگاه ندارد. این فرد با بهشتی به باشگاه آمده بود و وقتی هم بهشتی رفت او نیز باید برود.

 

 

بدیعی فر در پایان در خصوص اینکه مالک و مدیرعامل جدید باشگاه ملوان چه زمانی انتخاب خواهد شد، بیان داشت: در فکر انتخاب مالک جدید هستیم اما با توجه به تجربه های تلخ گذشته می خواهیم حساسیت های لازم را در این خصوص انجام دهیم تا فردی که واقعا توانایی اداره ملوان را دارد جلو بیاید. فعلا پیشگاه هادیان به عنوان سرپرست امور اجرایی امورات باشگاه را در دست دارد و مطمئن باشید کارها عقب نخواهد افتاد.

 

منبع : کاپ