اختصاصی – پیش از بازی با استقلال تهران سراغ یکی از بازیکنان موثر ملوان در سالهای اخیر رفتیم . شماره […]

اختصاصی – پیش از بازی با استقلال تهران سراغ یکی از بازیکنان موثر ملوان در سالهای اخیر رفتیم . شماره ۴۰ ملوان که در چند فصل گذشته همیشه روند ثابت و رو به بالایی داشته و یکی از عناصر اصلی و تاثیرگذار خط میانی ملوان بوده است . گفتگوی پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” با سعید یوسف زاده را می توانید در ادامه مشاهده نمایید .

 

 

 

ملوان کلاب : ملوانِ ۹۴-۹۵ را چگونه ارزیابی می کنی ؟

 

ملوان امسال هم از لحاظ مهره تیم خوبی است و هم کادرفنی بسیار خوبی دارد ، مطمئن باشید اگر خارج از زمین این تیم به درستی حمایت و تقویت شود توانایی این را داریم که امسال یکی از تیمهای بالای جدول باشیم و نتایج خوبی را رقم بزنیم . البته ما دیر تمریناتمان را آغاز کردیم با گذشت هفته ها تیم بیشتر به شرایط آرمانی نزدیک می شود .

 

ملوان کلاب : تعدد بازیکنان خط هافبک در ملوان کار را برای شما مشکل نکرده ؟


در تیم ما هافبک های زیادی وجود دارد که همه ی آنها هم بازیکنان بزرگی هستند و امیرخان هم در هر تیمی بوده معمولا از تعداد هافبک بالا استفاده کرده ، در حال حاضر من شرایط خوبی دارم و تمام تلاشم را می کنم جایگاهم را در ترکیب اصلی تیم حفظ کنم و برای ملوان بهترین بازیهایم را ارائه دهم .

 

ملوان کلاب : کار با امیر قلعه نوعی چطور است ؟

 

امیر قلعه نوعی قطعا نیاز به تعریف من ندارد و ایشان یکی از بهترین مربیهای ایران هستند ، از وقتی امیرخان آمدند بچه ها با انگیزه ی بیشتری تمرین می کنند و روح جدیدی با خود به تیم آورده و در مجموع با توجه به اینکه تمام تیمهایش در سالهای اخیر در کورس قهرمانی بوده اند الان انتظارات از ملوان نیز بالا است و نگاه ها بسیار عوض شده ، امیدوارم امسال ما هم با امیر قلعه نوعی بتوانیم به رتبه های بالا برسیم .

 

ملوان کلاب : یوسف زاده همیشه بازیکن ساکت و کم حاشیه ای بوده ، جریان بازی فصل گذشته تعویض در بازی با پیکان و برخوردهای فیروز کریمی با تو چه بود ؟

 

در اون جریان من کاملا بی تقصیر بودم فقط در زمان تعویض هواداران تشویقم کردند و من هم جواب محبتشان را دادم اما نمیدانم چه شد که آقا فیروز ناراحت شدند و برخی حرفها را بیان کردند البته بعداً متوجه شدند که من کاری نکرده ام و از هفته ی بعد در ترکیب بودم . اصلا وضعیت ما در فصل قبل طوری بود که واقعا دوست نداشتیم حاشیه ای برای تیم درست شود حتی اگر بازی نکنیم و جریان آن بازی هم سو تفاهمی بود که فکر میکنم آقا فیروز اشتباه کردند . به هر حال از ایشان هم ممنونم که پارسال به تیم کمک کرد و توانستیم ملوان را در لیگ نگاه داریم .

 

ملوان کلاب : بازی با استقلال را چطور می بینی ؟


به هر حال استقلال تیم خوبی است و در بازی اولش مانند ما پیروز شده ، هرچند ما با توجه به اینکه تمریناتمان را بسیار دیر آغاز کردیم واقعا از لحاظ بدنی عقب هستیم اما با همه ی این اوصاف فکر می کنم قدرت این را داریم که در تهران امتیاز بگیریم . امیدوارم هواداران هم در این بازی مانند همیشه در کنارمان باشند و با تشویق هایشان انرژی مضاعفی به درون زمین منتقل کنند .

 

ملوان کلاب : سخن پایانی با هواداران ؟

 

دست تک تک این هواداران را باید بوسید ، ۸۰ درصد برد مقابل ذوب آهن را مدیون آنها هستیم که بی وقفه به خصوص در نیمه دوم ما را تشویق کردند و به ما انرژی دادند ، از نیم فصل دوم فصل گذشته که شرایط تیم به شدت اسفناک بود آنها پشت ما را خالی نکردند و برایمان سنگ تمام گذاشتند و این روند در بازی هفته اول این فصل برابر ذوب آهن هم ادامه داشت و امیدوارم تا پایان فصل همینگونه با کمک همدیگر پیش برویم تا ملوان را به جایگاهی که استحقاقش را دارد برسانیم ، تیم ما فعلا از لحاظ شرایط مالی وضعیتش مساعد نیست اما همه ی بازیکنان به عشق هواداران در زمین هرچه که دارند می گذارند امیدوارم این مشکلات نیز برطرف شود و بازیکنان و کادرفنی با تمام قوا برای رقم زدن روزهای خوش ملوان تلاش کنند .

 

 

مهران دیده بان

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net