کاپیتان ملوان گفت: در رابطه با دیدار هفته اول مقابل ذوب باید بگویم که بازی بسیار سنگینی بود، هوای گرم […]

کاپیتان ملوان گفت: در رابطه با دیدار هفته اول مقابل ذوب باید بگویم که بازی بسیار سنگینی بود، هوای گرم و شرجی هم شرایط را سخت تر کرده بود، اما بازیکنان ما نود دقیقه جانانه جنگیدند و خدا را شکر می کنم که مزد زحماتمان را گرفتیم.


بازیکنان ملوان در سخت ترین شرایط با باشگاه همکاری کرده اند و بدون ایجاد حاشیه در خدمت تیم هستند که این کارشان واقعا ارزشمند است. هر دو تیم از از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می برند، اما برگ برنده ملوان سکوهای پر شور ورزشگاه است، هواداران ملوان مثل همیشه از ما حمایت کردند و بدون کوچکترین توهین به تیم حریف و با رعایت رفتار جوانمردانه ۹۰ دقیقه به ما انرژی مثبت دادند. بدون شک در بازی آینده و در استادیوم آزادی هم ما را تنها نمی گذارند.

کاپیتان ملوان در رابطه با احتمال جدایی قلعه نویی گفت : آقای قلعه نویی تا امروز هم بزرگی کرده که تیم را با اعتبارش سر و سامان داده او در حال حاضر هم اگر برای ماندن در ملوان شرطی گذاشته تنها به پرداخت حق و حقوق بازیکنان مربوط است، از طرفی مسوولین انزلیو آقای دنیامالی هم در روزهای اخیر تلاش زیادی برای حل مشکلات مالی کرده اند. از حق نگذریم تا امروز هم به تعهدات اولیه خودشان عمل کرده اند، اما خلف وعده متقاضیان قبلی ملوان و زمانهای زیادی که برای واگذاری باشگاه هدر رفت، کار را برای همه سخت کرده است . با این حال من به روزهای آینده امیدوار هستم.

نوری با اشاره به انتقادات گل محمدی و اینکه گفته بود نتیجه بازی در خارج زمین رقم خورده، افزود: گل محمدی پیشکسوت ما است و من واقعا از او انتظار چنین رفتارهایی را نداشتم، اما این را هم در نظر بگیرید او در بهترین شرایط ذوب بهترین اردوی خارجی وبازی دوستانه تیمش را راهی مسابقات لیگ کرده در حالی که ملوان زمان مناسب برای تمرین، جذب بازیکنان در فرصت مناسب را در اختیار نداشت، ما حتی نتوانستیم یک اردوی کوتاه مدت داخلی را پشت سر بگذاریم.

او ادامه داد: با این شرایط فکر می کنم این آقای گل محمدی است که باید در مقابل مدیران ذوب آهن پاسخگو باشد و من صحبتهایش را توجیه باخت ملوان می دانم، چون او در مصاحبه های قبل از بازی به هیچکدام از این موارد اشاره نکرده بود، او بعد از بازی عنوان کرده؛ مگر می شود داور قبل از خطا نقطه پنالتی را نشان بدهد؟ این صحبتها از گل محمدی بعید است و به او توصیه می کنم یک بار دیگر فیلم بازی را ببیند.

پژمان نوری در پایان گفت: سال گذشته به هواداران قول دادم ملوان در لیگ برتر می ماند و به لطف خدا کاری که خیلی ها آن را غیر ممکن می دانستند را انجام دادیم و شرمنده هواداران نشدیم، امسال هم قول می دهم اگر شرایط مهیا شود و مشکلات حل شود مدعی جدی کسب سهمیه آسیایی هستیم زیرا ملوانی ها کوه انگیزه هستند و قبلا چنین روحیه ای را در این تیم ندیده بودم. از مسوولین منطقه آزاد انزلی هم که در گذشته کمک های زیادی به باشگاه ملوان کرده اند ، متشکرم. همچنین امیدوارم که در آینده ای نزدیک مسوولین پاسخ مثبتی به درخواست های مکرر مردم برای واگذاری تیم بندر انزلی به منطقه آزاد است را بدهند.

 

منبع : ورزش سه