قائم مقام باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: بهشتی که قرار بود مالکیت باشگاه ملوان را برعهده گیرد، هیچ سمتی در […]

قائم مقام باشگاه ملوان بندر انزلی گفت: بهشتی که قرار بود مالکیت باشگاه ملوان را برعهده گیرد، هیچ سمتی در این تیم ندارد.

 

 

عبدالحمید رمضانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، گفت: داریوش بهشتی به تعهدات خود عمل نکرد و از این پس مسئولیتی هم در باشگاه نخواهد داشت.

وی در مورد دوستی خود با بهشتی اظهار کرد: من هیچ دوستی با او نداشتم و فقط از طریق یکی از دوستانم با او یک بار نشست داشتم و بعد از دو ماه با من تماس گرفت و خواست جلسه ای را با حضور وی و امیر قلعه نویی هماهنگ کنم .

قائم مقام باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: قلعه نویی از طریق من با بهشتی دیدار کرد و قرار شد او هدایت ملوان را برعهده گیرد و در همین میان حکم قائم مقامی باشگاه را نیز برای من صادر کرد.

وی در مورد اینکه آیا قرار است خودش به عنوان مدیرعامل باشگاه ملوان انتخاب شود، اظهار کرد: چنین بحثی مطرح نیست و هیات مدیره باشگاه در رابطه با انتخاب مدیرعامل تصمیم می گیرد. هدف من تاثیری گذاری در باشگاه است و به فکر گرفتن پست و مقام نیستم.

رمضانی در پاسخ به شایعه جدایی امیر قلعه نویی از ملوان، گفت : قلعه نویی در ملوان خواهد ماند و تمامی مشکلات برطرف می شود.

وی در خصوص درگیری لفظی قلعه نویی و سید جلال رافخایی بازیکن ملوان گفت: این مساله به هیچ عنوان صحت ندارد و شایعه سازی رسانه ها است.

قائم مقام باشگاه ملوان بندرانزلی در مورد مشکلات مالی این باشگاه، اظهار کرد: هیات مدیره در حال حاضر مشکلات مالی را حل کرده و پیش از بازی با ذوب آهن مقداری پول به تیم تزریق شد. البته قرار است مقداری دیگر از قرارداد بازیکنان پیش از بازی با استقلال تهران به بازیکنان پرداخت شود.

وی در خصوص حساسیت های بالا دیدار این هفته استقلال و ملوان به خاطر مقابله قلعه نویی با تیم سابق خود گفت: به عنوان یک استقلالی معتقدم این بازی حساس است اما نباید زیاد از حد به آن بپردازیم و حساسیت ها را به هواداران تزریق کنیم.

وی تاکید کرد:ملوان امسال با توجه به کادرفنی، هیات مدیره و بازیکنان خیلی خوبی که در اختیار دارد ،حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و می تواند در میان تیم های بالا نشین قرار گیرد.

رمضانی در مورد اعتراض ذوب آهنی ها به زمین چمن ورزشگاه انزلی گفت: نمی دانم یحیی گل محمدی ( سرمربی ذوب آهن )وسعید آذری( مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ) به چه چیزی ایراد گرفتند. اگر چمن بلند بوده که ناظر بازی باید ایراد می گرفته و این وضعیت برای ما هم وجود داشت. مگر ذوب آهن در ومبلی تمرین می کند که از کیفیت زمین ما ایراد می گیرد؟

وی ادامه داد: از اهالی فوتبال می خواهم شروع کار لیگ را با حمله به داوران آغاز نکنند و انصافا حق وردی داور دیدار ملوان و ذو آهن قضاوت بسیاری خوبی داشت. ذوب آهنی ها به خاطر هزینه هایی که کردند انتظار این شکست را نداشتند و باید از بازیکنان با غیرت خود به خاطر این سه امتیاز شیرین تشکر کنم.

رمضانی در خصوص ورود چهره های غیر فوتبالی چون بهشتی به فوتبال ایران و اجرایی نشدن تعهداتش گفت: مشکل اصلی فوتبال ما بحث اقتصادی است و اگر چرخ فوتبال بچرخد شاهد این اتفاقات نخواهیم بود. الان باید مشکل ما با صدا و سیما به صورت جدی حل شود و بتوانیم پول خود را بگیریم و مطمئن باشید آن زمان هرکسی نمی تواند به فوتبال ورود پیدا کند.

 

منبع:ایرنا