اختصاصی – در پیروزی ملوان مقابل ذوب آهن دروازه بان ملوان آنقدر نقش پررنگی داشت که به عنوان بهترین دروازه […]

اختصاصی – در پیروزی ملوان مقابل ذوب آهن دروازه بان ملوان آنقدر نقش پررنگی داشت که به عنوان بهترین دروازه بان هفته نیز انتخاب شد . سید حسین حسینی که برای اولین بار از ملوان به تیم ملی بزرگسالان ایران رسید به درخشش خود درون دروازه ی ملوان ادامه می دهد . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” مصاحبه ای را با دروازه بان اول حال حاضر ملوان پیش از دیدار با استقلال تهران ترتیب داد .

ملوان کلاب: بازی اول برای همه تیمها سخت و دشوار است ، نظرت رو درباره بازی اول برابر ذوب آهن بگو؟

با توجه به اینکه تیم ما دیر شروع کرده بود و بسیاری از زمان بدنساری را از دست داده بودیم از لخاظ بدنی هم صد در صد آماده نبودیم ولی با تلاش کادر فنی و بازیکنان توانستیم تیم خوب ذوب آهن را شکست دهیم و لیگ را با روحیه شروع کنیم و آغاز خوبی برای ملوان امسال بود.

ملوان کلاب: آمادگی بدنی ات در بازی اول قابل توجه بود ؟ دعوت شدن به تیم ملی چقدر در پیشرفتت تاثیر داشت .

بله من پس از گذراندن اردوی تیم ملی فقط چهار روز استراحت کردم و در شیراز با مربی بدنساز خودم تمرین کردم چون می خواهم یکی از بهترینها شوم به همین دلیل از لحاظ بدنی مشکلی ندارم و جا دارد از همینجا از آقای محمد حبیبی تشکر کنم و همچنین آقای امیر قلعه نوعی که به من اطمینان کردند و امیدوارم در ادامه فصل روند رو به رشد خود را ادامه دهم. در مورد بازی با ذوب آهن هم تلاش همه بازیکنان تیم بود که برد هفته اول به دست آمد و منم کوچکترین نقش را در این پیروزی داشتم . دعوت شدن به تیم ملی در روحیه من نقش بسزایی داشت و برای همین تلاشم را بیشتر میکنم تا بتوانم با بازی های خوبی که برای ملوان انجام می دهم باز هم به تیم ملی دعوت شوم. تمام سعی من انجام بازی های خوب برای ملوان است تا جایگاهم را در تیم ملی ثابت کنم.

 

ملوان کلاب: هفته دوم و تقابل استقلال و ملوان و همچنین تقابل سیدحسین حسینی و مهدی رحمتی همبازیان سابق؟

 

استقلال تیمی بود که برایش احترام قائلم و هوادارانش همیشه به من لطف داشتند و پس از اینکه سرباز شدم به ملوان آمدم آقای رحمتی یکی از دوستان خیلی خوب من هستند ولی من انگیزه دو برابر برای این دیدار دارم و می خواهم خودم و توانایی هایم را نشان دهم.

 

ملوان کلاب : حضور سرگئی پاشنکو در ملوان و رقابت شما با سرگئی ؟

 

من از پاشنکو کمال تشکر را دارم چون واقعا بازیکن حرفه ای است و هم از لحاظ رفتاری و فنی روی من تاثیر بسزایی داشته است به شخصه از هر لحاظی خیلی چیزها از سرگئی یاد گرفتم خیلی به من گفته بودند که با حضور پاشنکو شاید دچار مشکل شوم ولی همیشه داشتن رقیب بزرگ باعث پیشرفت فنی می شود و مطمئنم که هردو در کنار هم رشد فنی خوبی داشته باشیم.من هیچ مشکلی با پاشنکو ندارم و می توانیم هر دو به ملوان کمک کنیم.

 

ملوان کلاب: سقف آرزوهای سید حسین حسینی؟

 

من خیلی دوست دارم در جام جهانی برای تیم ملی ایران بازی کنم و تمام تلاشم را برای تحقق این امر انجام خواهم داد و حتما به لژیونر شدن فکر می کنم ولی تمام اینها با تلاش و خواستن و تمرین کردن و برنامه داشتن امکان پذیر است.

 

ملوان کلاب: امکان این موضوع است که سید حسین حسینی پس از اتمام خدمت سربازی باز هم در ملوان باشد؟

 

امسال شرایط ملوان خیلی به ریخته بود و اصلا خوب نبود و آقای عباسی از باشگاه تراکتور با من تماس گرفتند و گفتند که باید برگردی و تصمیم نهایت را بگیر و من جواب دادم که به خاطر مردم و هواداران دوست داشتنی ملوان در این تیم می مانم و تا سال آینده باید ببینیم که خدا چه می خواهد و در اینجا از هواداران ملوان تشکر می کنم که به من لطف دارند و من هم همه سعی و تلاشم را می کنم که امسال دلشان را شاد کنم امیدوارم که امسال بتوانیم هوادارانمان را شاد کنیم .

 

 

مهران دیده بان

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net