سرپرست فصل قبل استقلال می‌گوید با توجه به شناخت قلعه‌نویی و آبی پوشان پایتخت از یکدیگر مصاف این دو تیم […]

سرپرست فصل قبل استقلال می‌گوید با توجه به شناخت قلعه‌نویی و آبی پوشان پایتخت از یکدیگر مصاف این دو تیم به لحاظ فنی جذاب خواهد بود هر چند که این دیدار حتما حاشیه‌های خاص خود را هم دارد.


به گزارش ایسنا ، میرشاد ماجدی در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از هفته‌ اول ر‌قا‌بتهای لیگ برتر چه بود، اظها‌ر کرد: به لحاظ تعداد گل ثبت شده وضعیت جالبی را شاهد نبودیم. میانگین گل‌های زده شده در این هفته‌ ۱٫۶ بود و این در حالی است که نرمال این تعداد گل عدد دو است، ولی نکته مثبت ر‌قا‌بت‌های لیگ برتر حضور جوانان در تیم‌های استقلال و پر‌سپولیس بود. برخی از تیم‌هایی که در این هفته‌ نمایشی نه چندان جالب ارائه دادند به دلیل بدنسازی اخیرشان بود و مطمئنا در هفته‌های بعد بهتر می‌شوند. البته تیم‌هایی هم بودند که مشخص بود بدنسازی را به صورت کامل انجام ندادند و در ادامه دچار مشکل می‌شوند. با این حال تا هفته‌ چهارم نمی‌توان خیلی جدی از ارزیابی لیگ صحبت کرد. هر چند که تیم‌های استقلال، سپاهان و ملوان نشان دادند که با هدف بزرگی وارد میدان شده‌اند و من اعتقاد دارم بازی استقلال و ملوان که این هفته‌ برگزار می‌شود بهترین بازی هفته‌ دوم ر‌قا‌بتهای لیگ برتر خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش مصاف استقلال و ملوان، مصافی خواهد بود که حاشیه‌هایش از بعد فنی‌اش غلبه پیدا می‌کند، اظها‌ر کرد: بخواهیم، نخواهیم این دیدار حاشیه‌های خودش را دارد. به لحاظ فنی دو تیمی به مصاف هم می‌روند که هفته‌ گذشته پیروز شده‌اند و یک طرفش امیر قلعه‌نویی قرار دارد که از استقلال کاملا شناخت دارد و در طرف دیگرش استقلالی است که با تفکرات قلعه‌نویی آشنا است. به همین دلیل فکر می‌کنم بازی خوبی به لحاظ فنی از سوی دو تیم شاهد باشیم.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که عده‌ای معتقدند نمایش خوب برخی تیم‌ها در هفته‌ نخست به دلیل بدنسازی نه چندان خوب آنها بوده و در ادامه این تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند، گفت: همان طور که در سوال اول اشاره کردم تیم‌هایی که بدنسازی خوبی را پشت سر گذشته‌اند در حال‌ حاضر در دوران افت قرار دارند و در سه هفته‌ آینده از این افت خارج می‌شوند ، اما تیم‌هایی که بدنسازی خوبی نداشته‌اند قطعا دچار مشکل می‌شوند. ما راجع‌ به یک تورنمنت چهار تیمی صحبت نمی‌کنیم. ما راجع‌ به یک لیگ فرسایشی صحبت می‌کنیم که تیم‌ها باید برایش بر‌نامه‌ریزی طولانی مدت داشته باشند.

او در پاسخ به این سوال که چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی در لیگ برتر می‌داند، گفت: سابقه نشان داده که نمی‌توان بر اساس یکی، دو هفته‌ اول تیم‌های مدعی را شناسایی کرد. پاسخ این سوال را باید در هفته‌ پنجم داد.

ماجدی در پایان و در پاسخ به این سوال که چقدر با حرف‌های گل محمدی بعد از بازی ملوان و ذوب آهن موافق است که برخی نتایج لیگ خارج از مستطیل سبز رقم می‌خورند، گفت: این مساله در رده‌های پایین لیگ می‌تواند رخ دهد، ولی در لیگ برتر من چنین چیزی را ندیده‌ام. البته گل محمدی از مربیان خوب و جوان ایران است و حتما چیزی می‌داند که آن را مطرح می‌کند، ولی به نظر من با توجه به نظارت‌های شدید سازمان لیگ و فدراسیون این مساله اگر هم باشد خیلی کمرنگ است.

ایسنا