ملوان در حالی مقابل ذوب‌آهن توانست به برتری برسد که امیر قلعه‌نوعی روی نیمکت حضور نداشت و از روی سکوها […]

ملوان در حالی مقابل ذوب‌آهن توانست به برتری برسد که امیر قلعه‌نوعی روی نیمکت حضور نداشت و از روی سکوها تیمش را هدایت می‌کرد.

 

ملوان در حالی مقابل ذوب‌آهن توانست به برتری برسد که امیر قلعه‌نوعی روی نیمکت حضور نداشت و از روی سکوها تیمش را هدایت می‌کرد. ظاهراً هنوز سرمربی جدید قوی سپید برای نشستن روی نیمکت مشکل دارد و به گفته خودش اگر مشکلات مالکیتی و مهم تر از همه مالی باشگاه حل نشود چه بسا انزلی‌چی‌ها ژنرال را به عنوان مربی رسمی نخواهند دید. برد روحیه بخش ملوان مقابل ذوب‌آهن بسیار خوب بود و این تیم توانست پس از شش هفته که به فصل گذشته مربوط می‌شود جشن پیروزی بگیرد. انزلی‌چی‌ها با حضور قلعه‌نوعی در انزلی بسیار امیدوارند که این مربی کارکشته و کارنامه دار حداقل سهمیه آسیا را برای شهر فوتبال دوست به ارمغان بیاورد به شرطی که خواسته‌های کادر فنی برآورده شود. قلعه‌نوعی خودش گفته دوست ندارد تجربه تلخ فصل گذشته که در استقلال برایش رخ داد تکرار شود.

 

قلعه‌نوعی حق دارد بترسد

او باید هم بترسد چون اگر این فصل نیز کارنامه بدی داشته باشد و نتواند با ملوان به آنچه که می‌خواهد، برسد قطعاً از اعتبارش کاسته خواهد شد. رکورددار قهرمانی در لیگ برتر دو سال را بدون جام سپری کرده و سهمیه هم نگرفته و حالا دوست ندارد سومین فصل را هم بدون جام و سهمیه سپری کند. پس برای برآورده شدن انتظارات انزلی‌چی‌ها قطعاً باید خواسته‌های کادر فنی هم تأمین شود. در غیر این صورت ناخدای جدید انزلی‌چی‌ها کشتی را همان ابتدا رها کرده و خواهد رفت.

 

کلاهبرداری شیک!

قلعه‌نوعی و البته خود انزلی‌چی‌ها برای رسیدن به رویاهایشان مالک خوبی را پیدا کرده بودند اما متاسفانه سوءاستفاده چی‌هایی که فکر می‌کردند حالا که یک پولدار بی‌فکر و شهرت طلب وارد فوتبال شده هر کاری می‌شود انجام داد او را فراری دادند. به گفته خود داریوش بهشتی عده‌ای برای اینکه به پول خوبی برسند قراردادهای عجیب و غریبی برای خودشان و حتی بعضی از بازیکنان بسته بودند که به گوش مالک رسید و فهمید در این باشگاه چه خبر است و چطور عده‌ای می‌خواهند هر طور شده از آب گل‌آلود ماهی بگیرند! شاید اگر همین آدم‌هایی که بهشتی از آنها ناراحت بود و یک دفعه قرارداد ۳۰ میلیونی را ۳۰۰ میلیونی نمی‌کردند نبودند الان ملوان مالک داشت و قلعه‌نوعی هم روی نیمکت می‌نشست و نه بهانه می‌آورد و نه فکر پول بازیکنان و خودش بود. واقعاً چرا عده‌ای تا یک پولدار می‌بینند می‌خواهند هر طور شده او را لخت کنند؟!

 

انزلی برای ملوان پول ندارد؟

اما از بحث بهشتی و سایر مالکان از قبیل هدایتی و محجوب که بگذریم به این موضوع می‌رسیم که چرا خود انزلی‌چی‌ها توان اداره کردن یک تیم را ندارند. مگر قرار است هر سال یک پولدار شهرت طلب، از راه برسد و چند میلیاردی هزینه کند و برود؟ پس خود مسئولان شهر چه کاره هستند و آیا نمی‌توانند در سال رقمی نزدیک به ده میلیارد تومان برای شهر عاشق فوتبال انزلی هزینه کنند؟ این منطقه آزاد که کلی درآمد دارد و اخیراً خودروهای گرانقیمت را هم وارد استان کرده نمی‌تواند اسپانسر ملوان شود؟ انزلی‌چی‌ها اگر کنار ساحل ماهی هم بفروشند می‌توانند ملوان را ساپورت کنند.
بله، می‌شود قوی سپید را تامین کرد اما مشکل اینجاست همه دنبال این هستند که یکی بیاید و برای شهرت یا هر چیز دیگری هزینه کند و برود.

 

منبع : نود.نت