معاون اجرایی باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: قرار است روز دوشنبه و پس از بازگشت دنیامالی از خارج از کشور کارهای […]

معاون اجرایی باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: قرار است روز دوشنبه و پس از بازگشت دنیامالی از خارج از کشور کارهای ثبت قرارداد قلعه‌نویی انجام شود.

 

محمود پیشگاه‌هادیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه چه زمانی قرارداد امیر قلعه‌نویی با باشگاه ملوان ثبت خواهد شد، اظهار داشت: قلعه‌نویی مشکلی با ملوان ندارد و از باشگاه خواسته ابتدا وضعیت قرارداد بازیکنان مشخص شود. قرار بود داریوش بهشتی چهار میلیارد تومان به باشگاه بدهد، اما این کار را نکرد تا اینکه احمد دنیامالی، رئیس هیئت مدیره باشگاه و مسئولان شهر انزلی تصمیم گرفتند خودشان از نظر مالی ملوان را حمایت کنند.

 

 

وی در ادامه افزود: دنیامالی مبلغی را به حساب باشگاه واریز کرد تا بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود. ضمن اینکه قلعه‌نویی با دنیامالی در خصوص وضعیت ملوان صحبت کرده و قرار است با بازگشت او از خارج از کشور، روز دوشنبه کارهای ثبت قرارداد سرمربی ملوان انجام شود. قلعه‌نویی از باشگاه درخواست کرده که ۲۵ درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شود تا آنها بدون دغدغه به فکر تمرینات‌شان باشند.

 

 

معاون اجرایی باشگاه ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: برنامه سه هفته اول لیگ، رزرو هتل‌ها و … با برنامه‌ریزی قلعه‌نویی هماهنگ شده است و مطمئن باشید که او مشکلی با ملوان ندارد و خواسته اصلی‌اش رسیدگی به وضعیت بازیکنان است.

 

 

پیشگاه‌هادیان در خصوص اینکه گفته می‌شود قلعه‌نویی دوست ندارد در هفته دوم لیگ مقابل استقلال روی نیمکت بنشیند، به تسنیم گفت: این موضوع را برای نخستین بار است که می‌شنوم. قلعه‌نویی مربی حرفه‌ای است و به غیر از استقلال، سرمربی تیم‌های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز نیز بوده است. فکر نمی‌کنم چنین چیزی صحت داشته باشد. قلعه‌نویی یک مربی حرفه‌ای است و وقتی کارهای ثبت قراردادش انجام شود، روی نیمکت ملوان می‌نشیند.

 

منبع :تسنیم