رئیس هیأت فوتبال انزلی گفت: نمی‌دانم نیت گل‌محمدی از صحبت‌هایش چیست، زیرا ما هیچ اقدام غیرمسئولانه‌ای انجام ندادیم.   محمود […]

رئیس هیأت فوتبال انزلی گفت: نمی‌دانم نیت گل‌محمدی از صحبت‌هایش چیست، زیرا ما هیچ اقدام غیرمسئولانه‌ای انجام ندادیم.

 

محمود رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اظهارات یحیی گل‌محمدی مبنی بر اینکه چمن ورزشگاه تختی بلند بود و اجازه کوتاه شدن آن را ندادند، گفت: در جلسه هماهنگی همه موارد بررسی می‌شود، ما حتی در مورد وضعیت چمن و ورزشگاه تختی هم در جلسه هماهنگی صحبت کردیم، چمن ورزشگاه تختی مطلوب است، نمی‌گویم شرایط ایده‌آل دارد.

 

وی ادامه داد: سرپرست ذوب‌آهن در جلسه هماهنگی از ما خواست که چمن ورزشگاه کوتاه شود، محمودزاده مسئول برگزاری مسابقه هم بود، قرار شد داور ساعت ۱۰ صبح چمن ورزشگاه را بازدید کند و اگر نیازی به کوتاه شدن داشت، این مسئله را بگوید تا ما انجام بدهیم و داور هم بعد از بازدید چمن اعلام کرد که نیازی به کوتاهی آن نیست.

 

وی در مورد اینکه یحیی گل‌محمدی گفته نتایج مسابقات خارج از زمین رقم می‌خورد، گفت: واقعاً نمی‌دانم چرا این حرف را مطرح کرده است و نیتش از بیان این صحبت‌ها چیست. گل‌محمدی مربی بزرگ و قابل احترامی است. هیأت فوتبال گیلان و شهرستان انزلی هیچ اقدام غیرمسئولانه‌ای انجام نداده و نه تنها در این مسابقه، که در همه مسابقات سعی می‌کند براساس قوانین و مقررات عمل کند.

 

منبع : فارس