اختصاصی – مهران نصیری مربی تحصیلکرده انزلیچی در همایش علوم رفتاری که در استانبول ترکیه برگزار گردید ، مقاله ای […]

اختصاصی – مهران نصیری مربی تحصیلکرده انزلیچی در همایش علوم رفتاری که در استانبول ترکیه برگزار گردید ، مقاله ای را ارائه کرد .

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، همایش بین المللی علوم رفتاری در روزهای ۲۷ و ۲۸ آگوست در استانبول ترکیه برگزار شد و این مقاله با عنوان «بررسی ارتباط بین مکان کنترل و تعهد ورزشی بازیکنان فوتبال ایران» توسط دکتر مهران نصیری سخنرانی و ارائه گردید .

این مقاله در حالی در همایش علوم رفتاری استانبول بوسیله دکتر مهران نصیری ارایه شد که پیش از نیز در کنگره جهانی علم و فوتبال در کپنهاگن دانمارک به نام باشگاه ملوان در تاریخ ٢٠ می ٢٠١۵ پذیرفته شده بود که به دلیل سهل انگاری مدیران وقت باشگاه در تامین منابع مالی بصورت خروجی های علمی ارایه گردیده نشد تا با تاسف فراوان باشگاه ملوان چنین بستر علمی بزرگی را را در مجامع بین المللی جهت شناساندن برند خود را از دست دهد .

امیدواریم دیدگاههای غیر علمی موجود در بدنه ورزش با ورود پایگاه های علمی جای خود را به رویکردهای علمی مثمر ثمر بدهد.

حمایت امروز از نیروهای علمی و جوان ورزش شهر میتواند آینده فوتبال شهر را تضمین نماید و شهرستان ورزش خیز انزلی را نسبت به افراد علمی بی نیاز نماید .

 

پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” این موفقیت بزرگ را به مهران نصیری عزیز تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت های روز افزون در جهت بالا بردن سطح علمی ورزش و فوتبال در شهرستان بندرانزلی می نماید .

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net