بازیکن ملوان می گوید بعضی ها بین مربی و بازیکن تنفر به وجود می آورند.   خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرزاد حاتمی […]

بازیکن ملوان می گوید بعضی ها بین مربی و بازیکن تنفر به وجود می آورند.


 

خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرزاد حاتمی آخرین گل لیگ ۹۳-۹۴ را به ثمر رساند. او در این باره می گوید: «بله، آخرین گل لیگ را زدم. در بازی ملوان و نفت مسجد سلیمان بود که در دقیقه ۹۲ گل زدم. گل حساسی هم بود و مردم انزلی خیلی خوشحال شدند. ملوان نباید به چنین روزی می افتاد که برای نیفتادن در لیگ بجنگد. امسال قطعا تیم متفاوتی خواهیم دید. تیمی که اگر از نظر مالی ساپورت شود، تیم منسجمی در اختیار خواهیم داشتیم. بار فنی تیم بالاست.»

 

 

او درباره بازی هفته اول ملوان مقابل ذوب آهن توضیح می دهد: «کاش هفته اول بازی نداشتیم چون تازه یک هفته است بچه ها به طور کامل دور هم جمع شده اند و آقای قلعه نویی هم حضور دارد. زمان کوتاهی داشتیم و هنوز به هماهنگی صد در صد نرسیده ایم. ملوان واقعی را از هفته چهارم به بعد خواهید دید. در این هفته های اول شاید نتوانیم آن طور که باید خودمان را نشان دهیم. تلاش می کنیم تا بازی قابل قبولی انجام دهیم. امیدواریم طرفداران هم این موضوع را درک کنند و حمایت لازم را از تیم انجام دهند.»

حاتمی درباره حل مشکلاتش با قلعه نویی از دوران حضور در استقلال می گوید: «یک سری از اطرافیان قلعه نویی باعث شدند تا این دلخوری ها پیش بیاید. هم من ناراحت بودم و هم قلعه نویی. کسانی هستند که تلاش می کنند تا دوستی بازیکنان و مربیان را بیشتر کنند ولی بعضی ها هستند که تلاش می کنند بین آنها فاصله بیفتد. این افراد عوض اینکه محبت و دوستی را انتقال بدهند، حرف هایی منتقل می کنند که تنفر به وجود می آورد و علاقه مربی را به بازیکن کم می کند. کاش امثال بابازاده ها و عالمیان ها در کنار قلعه نویی بیشتر بودند.»

او در پایان درباره مشکلات مالی تیم ملوان توضیح می دهد: «متاسفانه باشگاه مالک ندارد. این تیم را اذیت می کند. هر چقدر بگوئیم که با تمام وجود بازی می کنیم ولی قطعا وقتی بازیکن فکر برگشت خوردن چک را در سرش داشته باشد، به مشکل می خورد و تاثیر می گذارد.»

 

منبع: خبر آنلاین