در اوج اختلافـــــات مدیریتی باشگاه ملوان، فوتبال‌دوستان انزلی امیدوارند تیمی که در لیگ پانزدهم به میدان می‌رود، با هدایت امیر […]

در اوج اختلافـــــات مدیریتی باشگاه ملوان، فوتبال‌دوستان انزلی امیدوارند تیمی که در لیگ پانزدهم به میدان می‌رود، با هدایت امیر قلعه‌نویی بتواند بعد از سال‌ها دوباره جایگاه مناسبی در جدول رده‌بندی به خود اختصاص دهد، به خصوص که این تیم با حضور چند ستاره سرشناس و سرباز در بین پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ‌ برتر قرار گرفته است. در آستانه مصاف هفته نخست با ذوب‌آهن گفت‌وگویی با سیدحسین حسینی گلر ملوانان انجام دادیم.

 

 

مثل اینکه وضعیت ملوان سر و سامان گرفته؟
خدا را شکر تا حدودی اوضاع رو به راه شده است. با آمدن آقای قلعه‌نویی کمی از نگرانی‌ها کاسته شد و حالا با دید مثبت به آینده ملوان نگاه می‌کنند چون یک مربی کاربلد و پرافتخار بالای سر تیم است.

 

 

 

 

 

روز جمعه باید وارد فصل جدید شوید، آن هم تنها بعد از یکی، دو هفته تمرین. نگران نیستید؟
خدا را شکر ما تیم خوبی برای لیگ پانزدهم داریم. هم باتجربه هستیم و هم جوان و با انگیزه که تنها نیاز به زمان داریم تا تیمی هماهنگ و ایده‌آل شویم. در حال حاضر تنها نگرانی‌مان این است که کار بدنی نکرده‌ایم اما امیدواریم با تدابیر کادر فنی بتوانیم به شرایط مطلوب رسیده و در طول فصل به تیمی ایده‌آل طرفداران تبدیل شویم.

 

 

 

 

 

ملوان می‌تواند انتظارات را برآورده کند؟
شاید اگر کمی زودتر تکلیف کادر فنی مشخص می‌شد، ما می‌توانستیم یکی از مدعیان قهرمانی باشیم اما همین الان هم ملوان می‌تواند برای کسب سهمیه و قرار گرفتن در جمع تیم‌های بالانشین تلاش کند چون مردم انزلی لیاقت آسیایی شدن را دارند. نمی‌دانم حکمتش چه بود اما اتفاقاتی افتاد که خودمان زمان را کشتیم و در دقیقه ۹۰ تازه به فکر افتادیم.

 

 

 

 

 

در نقل و انتقالات پاشنکو دوباره به ملوان برگشت. نگران نیستی جایگاهت را در درون دروازه از دست بدهی؟
مهم برای همه اعضای تیم موفقیت ملوان است نه اینکه چه کسی بازی کند. در ضمن در این سال‌ها هیچ وقت از رقابت کردن نترسیده‌ام و اتفاقاً از این رقابت برای پیشرفت سود برده‌ام؛ چه آن روزی که با سیدمهدی رحمتی در استقلال رقابت کردم و چه حالا که رقیب خوبی مثل پاشنکو دارم.

 

 

 

 

 

بازی روز جمعه برابر ذوب‌آهن را چطور می‌بینی؟
بازی با تیمی مثل ذوب‌آهن تحت هر شرایطی سخت و دشوار است، به خصوص الان که آنها در اوج آمادگی گام به انزلی می‌گذارند و به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این فصل دنبال برد هستند. ما هم ناامید نیستیم و اتفاقاً قصد داریم جلوی دیدگان طرفداران‌مان شروعی رؤیایی را رقم بزنیم و در راه این هدف حساب خاصی روی حضور طرفداران‌مان باز کرده‌ایم و امیدواریم انزلی‌چی‌ها جمعه ورزشگاه تختی انزلی را به جهنمی برای ذوب‌آهنی‌ها تبدیل کنند.

 

 

 

خبرورزشی