سخنگوی باشگاه ملوان گفت: با گزینه های مختلف صحبت شده و به زودی مالک جدید باشگاه ملوان معرفی خواهد شد. […]

سخنگوی باشگاه ملوان گفت: با گزینه های مختلف صحبت شده و به زودی مالک جدید باشگاه ملوان معرفی خواهد شد.

 

محمود آذرگون در رابطه با کنار گذاشته شدن بهشتی از مالکیت باشگاه ملوان اظهار داشت: ما از روز اول هم گفتیم بهشتی برای در اختیار گرفتن سهام باشگاه باید به تعهداتش عمل کند اما او دائما امروز و فردا کرد تا اینکه به اینجا رسیدیم و مجبور شدیم به همکاری با او پایان بدهیم. این آقا دو ماه با افکار عمومی بازی کرد و متاسفانه از نام ملوان به نفع خودش سوءاستفاده انجام داد. من یک سوال دارم تا دو ماه قبل چه کسی بهشتی را می شناخت؟ اما حالا او به واسطه حضور دوماهه اش در ملوان توانسته اسم و شهرتی به دست بیاورد.

 

 

وی ادامه داد: این طور هم نیست که ما بگذاریم هرکسی به راحتی بیاید و از نام ملوان سوءاستفاده کند. بهشتی باید تبعات کارش را بپذیرد. ما تا روز آخر هم با او راه آمدیم اما حتی تا دو روز قبل لیگ هم حاضر نشد هیچ پولی به باشگاه پرداخت کند. در این باره بیانیه ای هم صادر کردیم و تمام ماجرا را به هواداران ملوان توضیح دادیم. البته قطعا باشگاه ملوان این حق را برای خودش قائل می شود تا بتواند از بهشتی به مراجع قضایی شکایت کند.

 

 

سخنگوی باشگاه ملوان در خصوص اینکه گفته می شود این باشگاه به تفریحگاهی برای افرادی که متقاضی خرید سهام آن هستند تبدیل شده است، تصریح کرد: اصلا اینطور نیست دلیل عمده ای که می خواستیم قرارداد بهشتی سفت و سخت باشد و تا آخر هم پای آن ایستادیم این بود که تجربیات تلخ دوره سیروس محجوب تکرار نشود. حتی ما تحقیقاتی از بهشتی انجام داده بودیم که برایند آن بد نبود. در واقع بهشتی فردی نبود که اصلا پولی نداشته باشد اما در بازار کساد این روزها نتوانست مبالغ مورد نظر را به باشگاه ملوان تزریق کند.

وی درباره تکلیف مالکیت ملوان بعد از کنار گذاشتن بهشتی، گفت: اینطور نبود که ما در این مدت بیکار نشسته باشیم و فقط منتظر این باشیم که بهشتی برای باشگاه پول بریزد. با گزینه های مختلف صحبت شده و به زودی مالک جدید باشگاه ملوان معرفی خواهد شد. البته تا قبل از مشخص شدن این موضوع مبلغی که توسط دنیامالی از اسپانسرها تهیه شده به بازیکنان پرداخت خواهد شد تا حداقل بتوانیم برای یک مقطع کوتاه رضایت بازیکنان را به دست آوریم.

 

 

آذرگون در پایان گفت: از همین جا از هواداران، بازیکنان، کادر فنی و به ویژه شخص قلعه نویی تشکر می کنم که در این مدت این بلاتکلیفی ها را تحمل کردند و بدون گرفتن یک ریال به تمرینات تیم رفتند و حالا هم می خواهند در مسابقات شرکت کنند.

منبع : کاپ